...

Майстер трембіт та сопілок.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село річка


Майстер трембіт та сопілок.

З давніх давен село Річка славиться майстрами народних виробів. Один з них, майстер трембіт та сопілок, Больбан Іван Михайлович.

Народився Іван Михайлович в 1927 році в багатодітній сім'ї. З малих літ важко працював. В 1947-м році призвався до лав Радянської армії. У важкі після воєнні роки Іван Михайлович працює в рідному колгоспі обліковцем. Потім 28 років віддає любимій своїй справі-вівчарству. З поміж усього,він бере активну участь на конкурсах по доїнню овець, приурочених виходу овець на полонини, де одержує грамоти та грошові премії. За сумлінну працю нагороджений багатьма орденами та медалями. Іван Михайлович виховав трьох дітей. В 1987 році вийшов на пенсію і продовжив працювати у домашньому господарстві, утримуючи кіз та овець. Весь свій вільний час Іван Михайлович присвячує праці по виготовленню трембіт, сопілок, дерев"яних граблів та ложок. Майстер виготовив більше сімдесяти сопілок, вісім трембіт та багато інших виробів з дерева. В свої 87 років Іван Михайлович продовжує свою любиму справу. Такими людьми пишається наше село.

Дай йому Боже здоров"я та багато років життя.


Майстер трембіт та сопілок.


2014-06-23
переглядів: 3375
джерело: Михайло Гельбич.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(31):

2017-06-29 до жителів річки
Хвалитися можете всім: дримбами,пищавками,постолами,гунями,трумбетами.А хто з молоді може похвалитися,що перейняв досвід і може зробити таку трумбету ,як дідо Іван? Но зато писаки з вас дуже великі.Обсираєте своїх і Маринця,і голову села і т.д.Сумуйте рччани бо гумки вже не дасть вам Маринець,бо помер фріц-Гюнтер.Маринець у жалобі.

2014-07-03 річкай
Вірно

2014-07-02 аня
Ти мене до річкая не путай. Я є я. А от хто ти ще треба подумати. Він. Вона. А скоріш воно. Що лиш знає винюхувати. Одним словом дерьмо.

2014-07-01 фидір гичка
Та річкаю оприділися,ти річкай чи аня, а то устроївись переписку сам із собов.Хоча по твому характеру ясно,ти баба.

2014-07-01 аня
Знову анонім під іменем"фидір" виліз. Ба чиє тепер нутро винюхав? А може гаті?

2014-07-01 фидір гичка
Видко пожмикав гаті Річкай,бо щось го не видко било за ці дні.Других не має то рішив засвітитися пустов писанинов на порталі.

2014-07-01 річкай
Люди не дивуйтеся ви на сих окремих "писателів", що з таким пафосом пишут, а в імені "фидір" помилки роблят, прикриваючися фамілійов порядного чоловіка, сим лиш село позорят. їх не много єден - два.Річка файноє село, люди щирі і порядні. А щи в селі давні традиції, котрі треба відновити, для наступних поколінь. І тому Михайлова стаття має великоє значення для історії села, бо він в інтернет-світі запечатлив довічно згадку про сього файного чоловіка і майстра Больбана Івана Михайловича.

2014-06-28 аня
Не знаєме про других. А того голову що садик перекривав точно лікували. І до того. І май потому.

2014-06-28 міжгірець
Читаючи коментарі видно що Річка одне з самих проблемних сіл району. Не позавидуєш там сільському голові. Якщо жителі гризуться як пауки в банці досягти чогось важливого досить важко.

2014-06-28 річкаю
А котра тото Тося,тота що твого братця та жону лічит?

2014-06-28 річкай
О-ва. Вже ся під чужов фамілійов порядного чоловіка представляют. А по адміністраціі сільськими депутатами. Тося вже не лічит.

2014-06-27 фидір гичка
ВИДКО РІЧКАЮ ЗАДІЛИ ТЯ ВОНЯЧІ ТВОЇ ГАТІ ЗА ЖИВОЄ КОЙ ПИШЕШ НЮХ,ПАХНЕ,ВОНИТ.ЯКЩО ЧЕСНО ТО ДІЛО НЕ У ТВОЇХ ГАТЬОХ,А У ТОБІ САМОМУ,РОЗУМІЄШ,ЩО Я МАЮ НА УВАЗІ?НУТРО У ТЕБЕ ГНИЛОЄ І ВОНЯЧОЄ.

2014-06-27 річкай
Видко є в них проблеми. Бо инак би не ходили по адміністраціі на голову брешучи що вни депутати. А оказуєся ім треба йти до дохторів. А в період обостренія може ся і нюх міняти в них. Де пахне там у них вонит.

2014-06-27 Психолог
Стільки негативу в коментарях, які немають відношення до солідноі статті напрошують до висновку- пора окремим дописувачам до лікаря.

2014-06-27 Тющанин
У річці цапа не може бути. Бо річчанський цап у нас. Можете його собі забрати.

2014-06-26 річкаю
Іди неборако гаті пожмикай бо гет завонявисся.

2014-06-26 річкай
Не требася на них творити. Сі брехні що пишут сексоти на бігаря свідчат про єдно не можут злодюжки розтягувати єдиноє що залишмлося то землю. З правдов чоловік обийде всю землю і повернеся. А з брехньов може і крок не ступити. Найвищий закон то закон Божий.

2014-06-26 аня
Яч неє чим доказати то вже голові в гаті дивлят. Чи не придурки. Диви в своі бочмаги поки там щось є.

2014-06-26 річкаю
Ти річкаю нич не вартий лиш жалоби строчити на всіх.Тай перестань із сикритарьков гуляти бо вже смієся із тя вся Річка.Тай будь добрий міняй гаті хоть раз у місяць,бо ходиш вонячий як цап.Ци твоїй секрктарці тото може пахне?

2014-06-26 річкай
Телмчка з ряником мали в єден клас ходити. Так похожі. Бігарь ім мішат бо красти та торговати земльов не дає.

2014-06-25 ряник
Ти річкаю самий тупий голова у районі.

2014-06-25 ййй
чи взяв чи брав а в реузльтат один - УКРАВ

2014-06-25 річкай
до "депутата". ти майже самопроголошений депутат, із тих що по адміністрації ходят і представляються депутатами з Річки. законнообрані що регулярно ходят на сесії знают розклад як і весь актив села. Брати і взяти різні речі.

2014-06-24 ПАТРІОТ
ЩУРА ЗА ГРАТИ І ТАМ ЙОГО ГРАТИ ГРАТИ

2014-06-23 депутат
а в чому дурь, що землю маринець в річці безплатно не брав?

2014-06-23 річкай
Чув дзвін та не знає де він. Се про теличку та й івана. Підіт та поцікавтеся на сільську раду обисьте дурь не писали про Маринця.

2014-06-23 питання
куди дивиться прокуратура та ОБХС, всі знают, що Маринець задарма украв землю в Річці і всім все рівно, чи для кагебістів закон не писаний і нова влада на таких тоже не буде звертати увагу як і стара

2014-06-23 іван
Річкай а ти і є тот придурок про якого пише теличка.Прийде час виборів тебе так пролюструют що довго за такого голову споминати будут.Обох із маринцьом вас повісят на єдній смереці,а люди іще перевірят якись на маринця попридавав ділянки без папіря.Прийде час люстрації і на вас сексотів кагебістських.

2014-06-23 сосід
а наш сексот Маринець туй до чого? вкрав собі мало річківської землі з озером, айбо то всі в ті часи крали такчто його не кивайте

2014-06-23 річкай
Міша. Стаття файна. Так тримати. А натих сексотів що дурь на голову пишут не звертай уваги. Видко іх уже судьба порядно понасиловала. А щи як іх полюструют та вообще з них нич не буде.

2014-06-23 теличка
Дідо молодець,гідно представляє гірське село,о голова села є повний придурок,насилує дівок бо жона в нього хвора,та береся до чужих.

свіжі новини:
(річка)

найбільше читають:
(річка)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.