Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

6 причин для втечі з соцмереж прямо зараз


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

україна


6 причин для втечі з соцмереж прямо зараз

Сьогодні соцмережі настільки міцно увірвалися в наше життя, що часом ми навіть не мислимо себе без того, щоб не зайти в Facebook хоча б раз на день або ЗАПУСТИТИ фоточку в Instagram.

Але через те, що тепер соцмережі вимагають набагато серйозного ставлення, у всього цього інтертейменту є і зворотна сторона медалі. Наприклад, когось вигнали з роботи за пост в Facebook, а когось не взяли на хорошу посаду через твіту. Тому вже зараз потрібно починати стежити за тим, що писати в соцеальной мережі, що робить її вже не такий вже особистою. Про те, щоб переосмислити своє ставлення до соціальних мереж і почати прямо зараз видаляти свої акаунти, пропонує подумати Кім Шендроу, чия стаття на цю тему в західному інтернеті стала мало не найпопулярнішим на цьому тижні.

1. Facebook змушує тебе думати, що твоє життя - отстой

Люди публікують в соцмережах тільки позитивні моменти свого життя. Невдачі та розчарування залишаються за кадром. В результаті, переглядаючи стрічку друзів, може скластися враження, ніби їх життя повністю складаються з одних лише успіхів, радості і звершень, а ваша - ні. Це небезпечна ілюзія.

2. Мама не дозволяє мені розмовляти з незнайомцями

А ось алгоритм пошуку друзів Facebook думає навпаки. Він хоче, щоб незнайомці ставали вашими друзями. Чим їх більше, тим краще. Кожен день соцмережа намагається підсунути мені людей, які є "друзями моїх друзів". Цей потік розбавляється людьми з мого минулого. А ще в ньому мій двоюрідний брат, який пішов з життя 2 роки тому.

3. Ваш шеф вас читає

Настали такі часи, коли за повідомлення в Facebook можна позбутися поточної роботи і втратити шанс влаштуватися в багато перспективні місця в майбутньому. У Фоксборо, США, людину звільнили за опубліковане фото зі свастикою, намальованої на тілі перепив одного. Там же вчителів звільняють за фото, на яких вони вживають алкоголь. Одну жінку-викладача поважного віку звільнили за те, що вона відмовилася видалити з друзів поточних студентів. Навіть якщо ви захистите свої публікації від конкретних особистостей, ваш недруг може нашептати про ваших повідомленнях і фото вашому босу.

4. "Друзям" по Facebook наплювати на ваші маленькі радості

Серйозно, навряд чи у вашому списку друзів знайдеться багато особистостей, яким дійсно цікаво було дізнатися про те, що ваш кошеня нарешті привчився до лотка. Потрібно вміти фільтрувати речі за ознакою наявності причин бути опублікованими. Тата, мами, припиніть постити фото і події з дітьми, коли мають місце "незручні" моменти. У майбутньому це зможуть використовувати для насмішок і знущань над вашими дітьми.

5. Ви перестанете байдикувати на роботі

Ну або хоча б будете витрачати на неробство трохи менше часу. Не секрет, що Facebook є прекрасним пожирачів часу. У США такі посиденьки з соцмережі в робочий час виливаються роботодавцям в $ 28 мільярдів збитків щорічно.

6. Наслідки ваших одкровень

Буває такий настрій, коли тобі хочеться зізнатися в якійсь своїй помилки або невдачі. І ти пишеш про це в Facebook. І це читають друзі, знайомі, сусіди, колеги. І згадують про це при особистій зустрічі. І ви побачите це в їх погляді, а може, і почуєте за своєю спиною. Хоч Кім і описує у своїй статті Facebook, але це, насправді, застосовно до всіх соціальних мереж - і ко ВКонтакте, і до Twiterr, і до Instagram. Якщо раніше посидіти в соціальній мережі було забавою, то зараз це цілком може зіпсувати життя. У кожному разі, користуватися соцмережами чи ні - справа кожного. Якщо у вас склалося враження, що це агітація - то зовсім ні. Це всього лише ще одна сторона медалі нашого з вами життя в Мережі.2014-06-16
переглядів: 3758
джерело: ТСН

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(91):

2014-07-01 Психолог
Так, звичайно Маринець не святий, але то були такі часи всі брали і він брав всі користувалися і він користувався, головноє що зараз він керує по новому і тепер не наважиться порушувати закон, а ліцей від цього тільки виграє. А от СБУ все ж таки нас захищає, а тому робота на цю установу є державницькою!!!

2014-06-29 овва
овва як у Вас там в Річці все закручено. ціла Санта Барбара))))

2014-06-29 читач
то точно)

2014-06-29 річкай
Комент від мого імени про Маринця написаний тими, що ся дуже його боят. я не є цімборов Маринця, но не є я і його ворогом. То писав фальшивий "річкай" і маринець його по адресу легко вирахує. сбу знає свою роботу.

2014-06-29 маринцьовій шістці
якщо ти з Річки то точно скажеш чи працювали бурсаки на будівельних обєктах у директора ліцею і скільки платять жителі Річки оби попасти на роботу в ліцей? якщо хоча б одна відповідь буде позитивна то це значить що він звичайний корупціонер і не заслуговує на подальше керування навчальним закладом, тому що в цих питаннях компромісів не може бути

2014-06-29 Річкаю та йому подібним
Я не Річкай і нікого я не обпльовую. Я знаю МАринця,як земляка,друдбу з ним не веду. а коментую тільки твої дурні висловлювання,щодо нього. Бо пишеш на усіх сайтах та під кожною статею проти нього всякі глупості. Я не знаю тебе,але вважаю,що перш як обвинувачувати людину у взятках.то глянь на себе,а потім пиши.

2014-06-29 цікаво
Маринець точно ці коментарі не пише. Невже дав завдання комусь із своїх слуг зайнятися його вибялюванням в мережі? Тому що нормальні люди за такого точно б не заступилися. Завтра ранком постаивш йому на тслі роздруківку коментарів може премію випише. Даже не знаю хто більше шкоди для суспільства приносить: стукачі чи їх шістки?

2014-06-29 ???
Ти себе сама "ототожнила", бо ся сама з собов переписуєш. обпльовуєш Маринця під ніком "річкая". може ти адрес вповісти з котрого кафе пишеш - тугодумка.

2014-06-29 хаха
опять за стукача вспомнили, лишыться того гывнюка не стоът вын того....

2014-06-29 Психологу
Я не маю відношення до МАринця і того другого,що пише. Я не зацікавлена особа,а пересічна громадянка. Читаю цей сайт і от зробила такий висновок. То чого мене з кимось ототожнювати?

2014-06-29 читач
Маринцю, херовий з тебе психолог.

2014-06-29 Психолог
Аналізуючи текст двох попередніх коментарів стосовно директора профліцею Маринця В.Ю. напрошується висновок - писала одна і та ж сама особа.

2014-06-29 ???
попередний коментар не "річкай" писав, нараз по тексту видко під його ніком ся прячут нечистоплотні...

2014-06-29 річкаю
Такі глупості пишете! Хто поставить пенсіонера керувати освітою? Хай собі сидить,де сидить. А Вам навірно,дуже треба його місце,бо пишете ні з чим не пов"язані коментарі і прив"язуєте Маринця куди треба і не треба. ПОвісьте табличку на груди-я хочу бути директором пту і ходіть так.

2014-06-29 річкай
у Маринця в ліцеї такси за прийом на роботу були менші всього 300-500 доларів, але і посади з освятнськими по зарплаті бурсацькі не зрівняти. але той паразит і піде...с Маринець думаю на посаді начальника відділу освіти скоро б зорієнтувався і всі директори щомісячно носили б данину як тепер носят його майстри у бурсі, та ще й би мали приносити якісь компроментуючі новини на когось із свого оточення бо в сбу тоже треба інформацію стучати щомісяця

2014-06-29 читач
страшно Маринця жаба давит. Майже хоче на її місто.

2014-06-29 до порадника
Олексієнчиха не вчителів прибрала до рук, бо вона школи боїться бо вній ніколи не робила. Вона прибрала до рук всї кого приймала на роботу,вимагаючи по 3-5 тис баксів. І результат: доміна в Поточині, крута машина , дві квартири.

2014-06-29 До порадника
Ти небоже недалекий чоловік. Майже сь не в курсі, що у канікули, віс дні крім відпуску, вчитель має бути в школі, а ще купити собі для роботи з дітьми комп, проектор, таблиці , посібники, виписати пресу, а про канцтовария взагалі мовчу. Тобто ті гроші, що має витратити на сім"ю, тратить на чужі діти, якщо хоче "легкого" хліба в школі. А ти виладиш йому дитину , що не вміє сама привестися в порядок після туалету, втерти собі смолі і зав"язати чаплів на кросовці.

2014-06-28 Землячка
Ви що??? чого так мене прижинуєте??? Я юрист вищого рангу,порадниця всього тупого міжгірського люду! Спасіння усіх народників! Я юристша! От як,а не якась там училка!

2014-06-28 Порадник
НЕ є то важка робота вчителя. До полудня посувалися в школі,взятки від батьків повимагали,бо типа їхні діти тупі і додомку. А три місяці канікул уліті? А взимі місяць? А подарки круглорічно? То не бідкайтесь і не глядайте у других більмо у оці. На себе подивіт. А Олексієнчиха прибравала вас мало до рук,то тепер паплюжете,як можете

2014-06-27 до Землячки
не видавай себе за вчителя

2014-06-27 вчитель
Навіщо ображати вчителів. Чи закон в Україні не один для всіх пенсіонерів? Лише в Пилипці пенсіонери заслужили, щоб їх вигнали? Призначили нових керівників, а чому ці дами на роблять свою роботу ( не проводять уроки, не відробляють робочий час), зате істерика на кожній нараді. Навчіть їх поводитися з людьми.

2014-06-27 пилипецьким пердунам
маєте пенсію то сидіть дома. Молоді люди мають по заробіткам ходити з вищою освітою?

2014-06-27 пилипецькі вчителі
Про роботу відділу освіти за час керування Олексієнко не можна сказати нічого доброго. У Пилипецькій школі нечесними шляхами звільняли директора, перевірка за перевіркою ходили копали більше 10 перевірок за місяць, поки не звільнили. Далі зробили реорганізацію. Обіцяли нові робочі місця, збільшення годин. В результаті нас, вчителів, які по 25-30 років пропрацювали, викинули як собак. Ніхто навіть дякую не сказав за багаторічну працю. Повелися вкрай невиховано. Ми пенсіонери, можемо прожити без роботи, але що робиться у школі. Старий директор був не добрий. Назначили нових дві, бо школи розділили, але яких, таких що уроки цілий рік не проводили, робочий час не відпрацьовують. Де зараз перевірки з районо. Опустили рівень школи зовсім.

2014-06-27 Іван
Маємо трьох жидів при владі у Києві і двох недоумків у районі. То як Майдан не виконав завдання?

2014-06-27 до молоді
А в українській мові є слово "кіть"7 То перщ ,як давати про грамотність зауваження іншим,пиши сам грамотно,тиж контролюєш філологів

2014-06-27 до молоді
Хто є "великі люди"? Олексієнканя та її свита? Майдан своє завдання ще не виконав, бо вигнав лише Януковича з країни. Наступні будут чиновники нижчого рівня. Так що, рано чи пізно ся свита піде з позором як заслужила.

2014-06-26 молодь
кіть не годнісьте добитися чогось в своєму житті без сумок та не треба все звертати на "великих людей"..... Вчіться, нездари, писати правильно. Бо назвати себе "педагогом" і писати неграматично не є красиво!!!

2014-06-26 справделивість
Не журіться за них. новий начальник їх нажене.

2014-06-26 громада
нормальні люди лишалися людьми при любій владі, а такі ці не мають морального права бути на посадах дальше

2014-06-26 громаді
А яка їх вина,що така влада була? Що,зуби мали покласти на полку,не робити,бо Щур при владі? Повний абсурд.

2014-06-26 Громада
Уволити усіх треба. Усі зі Щурьом робили.

2014-06-26 педагог
Всьо що туй написано за районо правда. Без сумки чи грошей не проатестуєшся, ни уроків не будеш мати, ни класу. Олексієнканя тепер Вощепенчишиними руками виправляє недоробки, а та і вашим і нашим. І Олексієнкані помагат і до нової влади підлизуєся. Нащот Шекетихи. Та бере сумки не лиш від дошкільників, а й від бібліотекарів. То всьо єдно кубло.

2014-06-26 небайдужий
Виправдовувати Олексієнко не треба. Вона сама собі створила авторитет корупціонерки. І виправдовувати взятки, подачки в яких би масштабах вони не були не можна. В жодній країні чиновникам не дарять дорогі подарки ли ше в нас. Це стосується не лише освіти, а й інших структур.

2014-06-25 няньо дошкільняти
Мамо дошкільняти, пак по тобі видко, що ти ся до тепер не адаптувала, май легко нич не робити, а по барах пиво пити та курити і постійно в комусь глядати недоліки, сім"я має давати основну базу і виховання і навчання, а не всьо скинули на вихователів та вчителів, пак тепер мамам платять до трьох років, та чого не бавлят. а негадалиби від року в садік придати...

2014-06-25 Читачу
Чмста правда

2014-06-25 читач
То тяжка жизнь постійно чуствувати себе обіженим і завідувати другим.

2014-06-25 Вчитель
А якби Вас МЕтодисте звільняли з роботи ,то Ви бине боролися? Не бачу нічого поганого,що вчителі підписалися упідтримку ОЛексієнко Н.Думаю,що як дійде черга до Вас,то точно ні один не підпишеться. І я тоже

2014-06-25 горе-методисту
ТИ такий недальокий методисте,що просто неприємно сприймати,що в районо такі інспектори,як ти. Що ти можеш дати толкового учителю,раз у тебе такі розсуди. Та ганьбися своєї гу...і говорити за 100гр.Ну поважають керівника,склалися на подарунок,ну і що-кінець світу,зразу корупція? А не гпньба би,щоб не привітали начальника?Одна квітка стоїть нині 30 гр.,а букет корзинка-160 гр.При чому тут професійна гідність? Йде мова про керівництво,про організацію роботи,про працевлаштування,про безконтрольність. Нікого не залишила равнодушною смерть безвинних людей на Майдані,а що в кожного у душі-то Бог все видить. Але ти не Бог і не спекулюй на цьому. А якщо ти такий патріот,то викинь справку із дурки в туалет,бери рюдзак і йди в армію. От тоді ти докажеш,що кращий за всіх. А молоти дурне та прикласти розум до баб базарних-не рівень інспектора чи методиста районо.На Схід,у військо!

2014-06-25 до методиста
йой шо тя жаба давит, неборако)

2014-06-25 Мама дошкільняти
Дворічні діти ся адаптовують, а пятирічки. З яков підготовков они йдут до школи. Чи від 2 до 5 років постійно йде адаптація. Чи вихователі не мают проводити заняття по розкладу. Чи ви думаєте що всі батьки тупі та не видят що робится в садиках.

2014-06-25 методист
В кого є совість заставати за таку, як Олексієнко. В лютому, коли був Майдан вона і її свита заставляли директорів збирати по школах підписи від учителів на її підтримку. А в березні як вчителі так завідуючі здавали по 100 гривень панійці на день народження. Чого, якщо така порядна в період Майдану тікала з району, пряталася, чого не вийшла до людей і не відстояла свою професійну гідність. А ті, хто її захищає, такі самі корупціонери, яким дозволялося наживатися при її керівництві. На поминки за Небесною сотнею прийшли працівники відділу освіти, а чи змінилися їх совість?

2014-06-25 Заскучавший
А-у! Читаючий методисте,де ти?

2014-06-25 вмч -ууу
Да,да,да не приймаєш! Ще й як приймаєш! ПРосто нучого сказати,бо ти обмежений у висловах!

2014-06-25 вмч
Розберіться баби самі межи собою,я зовсім не приймаю участі у ваших бредових переписках.

2014-06-25 Методисту
Кожен говорить,що хоче,всі би лишень перевіряли.То почни з себе ти,що пишеш із себе,що пишеш від імені Суботи. Іван Юрович такий бред ніколи би не писав. Раз ти такий справедливий,то підписуйся своїм іменем та прізвищем В.М.Ч.Я думаю,що ти зрозумів,що тебе розкусили.

2014-06-25 дошкільнятко
Перед тим, як перевіряти садіки, ви розкажіть і покажіть як робити коли у групі замість 20 дітей - 37, , коли мамочки до двох років дітей не навчили без памперса бути, без блендера їсти, а дають у садік, бо там їх навчат, і вихователь пів року лише адаптує дитину до звичайних умов...

2014-06-25 Рядовому методисту
То напиши заяву про перевод в школу,поморочся з дітьми,покажи на що здатен,навчи їх,а не гани всіх на світі. ТИ ж у районо не просто так попав? через блат то точно. Ще й треба реально оцінювати свої можливості,а не тільки бажання. Де ти,а де Олексієнчиха. Вонв толкова,її є на все. А тебе хватає на дурне писання та обсирання порядочних людей. Досягни ти такого рівня,а тоді побачиш,як легко керувати такими,як ти

2014-06-25 несторонній
То Касинець спеціально тих старух понабирав оби ті його побоготворили, а непокірних обсирали

2014-06-25 до суботи
Да, Дірейка розумна, но вся грязна робота в районо її рук діло. Де треба директора зняти, вчителів попресувати. Їй би то не робити в її роки, тай на пенсію їй пора як і другим в їїроки. А щодо Шекетихи, то не дуже її хваліт, бо садики і їх робота не перевіряєся роками. Ліпше взяти сумку від завідуючої, чим іти по селах провіряти садики. У районо повністю треба змінити роботу, робочих треба виганяти із-за компютерів та відправляти по школах та садиках провіряти. Бо в дакотрі школи тоже не йдут бо директори свої.

2014-06-25 вчитель
Рядові методисти в районо все одно, що вчителі в школі.Нич не рішают, нихто з ними не радится. Всьо за ці роки рішала Олексієнко з наближеними до неї. Я знаю з однокурсника про ситуацію в одній із шкіл, де директорка велика подруга із заврайоно. Там з людьми ніхто не рахується, директорка так принижує колектив, що дозволяє собі людей у вихідний викликати на роботу, щоб просто покричати. Ні одна нарада спокійно не проходить. Люди у відпуск пішли після чергової порції негативу. А сама ні уроки не проводит, ні робочий час не відробляє. Не називаю школу, бо колектив сам най свої права відстоює.

2014-06-25 Цікавому
Тобі молоти все під ряд можна,а мені свою думку висловити не можна? А по творчості це ти у нас любитель поезії та прози,а я просто...

2014-06-25 цікавий
Ага.Якщо все добре, то вирішив зайнятись творчістю.Нема де фантазії свої показати.Цікаво.

2014-06-25 цікавому
Це означає,що я не боюся,що мене звільнять.Працюю чесно,добросовісно,реально оцінюю ситуацію.Доступу до коштів ,кадрів і до всього зв"язаного з можливістю вкрасти я не маю. Сім"я в порядку.житло є.робота є,на хліб з маслом і ковбасою хватає. Тому я і на мазі.

2014-06-25 Районо
Чекаємо не дочекаємось.хочемо і будемо працювати

2014-06-25 Громада
Районо всьо має піти. Туди прийде справжній чоловік і нові люди.

2014-06-24 цікавий
Я на мазі-дуже емоційна людина.Хто б це міг бути?І, що значить "я на мазі"

2014-06-24 районо чи не районо
У мене проблем не має.Я на мазі. А в тебе є,раз не можеш справитися зі своєми емоціями. от так!

2014-06-24 суботі
Нормальна жінка Дірейка. А не любляться тобі її топанки чи колготи-то купи їй другі,а на пенсію не піде.бо стануть замість розумних людей такі долбо...и,як ти

2014-06-24 до до районо
Баба базарна забула про свої проблеми

2014-06-24 попереднику
Правильно,але то пишуть не пенсіонерки і не баби,а пише мужик,незадоволений життям,така собі "сіра миша" непримітна,невиразна.

2014-06-24 субота
стара Дірейка у районо ходит у цуравих колготках одітих у цураві топанки,най іде вже в песнію стукачка стара.

2014-06-24 невчитель
Не розумію,чого імилися до Шекетихи.Вона чесно робить свою роботу,а старі пердунки із районо її обсирають.Усіх їх розігнати,тварей старих,нич не роблят,лиш усіх обсуждают.Коби прийшов туда на посаду начальника настоящий мужик,настоящий,а не баба в гатьох,та повиганяв пердунок на пенсію най дома онуків бавлят.

2014-06-24 Вчителька
Знаю Шекету М.І. по роботі. Дуже хороша колега. Жаль,що купка недоумків паплюжить її тут.Але кожен,хто з нею працює знає всі її позитивні сторони. так що всі ці наклепи до одного місця. Я так зрозуміла,що когось із районо зависть бере щодо посади п.Шекети. Не звертайте увагу,вони того не варті.

2014-06-24 вихователь
Ми,вихователі любимо Марію Іванівну. І ніякі гроші вона не збирає,поборами не займається. Нікуди вона не піде,бо ваші наклепи обернуться проти вас. Марія ІВанівна суперова жінка,а ви жалібні мурашки ні на що не здатні. ТО помрійте собі про посади,про владу. А вона була,є і буде на висоті.

2014-06-24 Стрийко
бдут вибори то Щур виграє. Я ліпше за нього проголосую чим за продажних єцовців вмісті з деричівцями. Він не даст хотяби діточок на смерть посилати. Сисі говдоші по чехах їздят пиво пити а діточок і дальше забирают.

2014-06-24 до того що розкушує
вихователям шекета надоїла як гірка редька і соро вона піде

2014-06-24 читачу
Тобі байдуже не тільки поважають тебе чи ні, а байдуже до всього.Просто нічого не роблячи,лише ляпаючи язиком,типу який ти розумний,даєш харапктеристику людям і їхній роботі,а сам ноль на палочці. Тому сиди тихо,як миша.раз сам нездара. І не мішай людям працювати. Підстрікати любий дурень може,а от керувати-обрані

2014-06-24 цікавий
хто будек замість олексієнко через місяць?

2014-06-24 читач
мені байдуже чи поважають мене такі чи ні

2014-06-24 до районо
ура Шекетиха з допомогою свахи навчилася на компютері.ось що значить заділо!

2014-06-24 читачу несправжньому
Що,розкусили тебе писако? Так то брехати на других!Ти дріб"язковий чолов"яга,перебування у жіночому колективі своє зробили.Ну баба і все.

2014-06-24 до читачу
Для чого брехати?Ще всі подумають,що так і було.

2014-06-24 Районо
Ну ти просто вже сплєтнік тай усьо. Зовсім тебе не поважаю. Свадьба була у ресторані,і всю їду замовляли у ресторані,і ти там був,і їв ,і пив,а тепер брешеш.Та які там сумки у Ужгород? Хто від кого таке просив?Може і твому сину тоді парують вчителі з села сумки? Таке лиш такому г.....у,як ти в голову може прийти. У шекетихи чоловік-лікар,гінеколог,так що їй твої срані подачки чи сумки з села не треба!Вони в змозі купити своїм дітям все,що треба і не якісь недоїдки. То ти з своєю файтою лакомишся на таке,а Шекетиха-багата жінка,все,що захоче купить собі.

2014-06-24 читачу
Не напорюйтеся на правду, бо Шекетишиній доньці всі робочі садиків району на свальбу звожували домашні продукти. І в Ужгород, коли ся вчили сумки парували. Так що помовч читачу.

2014-06-24 читач справжній
Продавай і ти якщо зможеш.Айбо на то все треба мати смекалку,бути шустрим,знайти виходи з непередбачуваних ситуацій.УЦікаво що би ти робив,якби перевірка сугубо тебе перевіряла? Гроші від своїх підлеглих ине збирав би,сам би гостив і сумку за свій рахунок парував? На скільки твоєї зарплати би хватило?Чи не покормив би людей? А якщо до вас перевірки щомісячно ходять,то хто все це за свою зарплату зробить?А мартіні ти не купуй-то буде твоя нота протеста. Шекетихи є на все-і на роботу,і на відпочинок,і організувати все на вищому рівні і вірші та промови вона краще тебе говорить та складає. Так що помовч патріоте

2014-06-24 доповнюю
що ниє порядку в районо то ниє. в таборах оздоровлення проходило ніби без порушень. А що робилося насправді явка дітей на третину нижча за ту, що подана в звітах. Продукти в дакотрих школах директори з машинами забирали без ганьби на очах у дітий та вчителів. А провірки били і з освіти, і з адміністрації .Всьо в порядку. І ви хочете оби вам люди вірили і новій владі тоже.

2014-06-24 читач
Прийде Субота та буде вам покращення:)

2014-06-24 до районо
про збір грошей від дошкільників маю на увазі, що п. Шекета кладе ці гроші в карман.Збирає від завідуючих по різних празниках і ще відкрила лавочку по продажі мартіні, яке пропонує завідуючим у неї купляти. і не захищайте, це факти

2014-06-24 Районо
Розумні не чекають,бо залишаться без зарплати,премії.Чекають пару козлів,які всі начальники будуть не добрі.

2014-06-24 Новому районісту
Василю! А хто тобі мішає залучати позабюджетні кошти?Чому не організуєш звернення у раду чи мін.освіти,щоб забезпечили садіки від "а" до "я"? Чому за свій рахунок не зробиш ремонт у них?Писати ти знаєш,а ти щось зроби!

2014-06-24 до районо
Но се нормально, вся громада знає, що робилося в районо за останні роки, а туй пишут, що збирати гроші то нормально. Докотилисьмеся!

2014-06-24 до постороннього
Олексієнко у районо ни з ким не рахувалася, лише з Буркушков, через яку гроші брала, Вощепенчихов, яка роботу тягнула та 2-3 близькими директорами. Остальні для ниї були другий сорт. Тому робочі районо перші чекают її звільнення.

2014-06-24 до районо
Да в Олксієнко була сильна команда по збору грошей. Кількох вчителів обділили, бо напринимали за гроші нових. Кого хотіли поувольняли. На виборах на людий давили так, як ни в котрому районо ни робили. Класна команда.Ни ганьбитеся такоє писати?

2014-06-24 Посторонній
Жіночки у районо пусто базікають. Там треба начальника нового,щоб усім і владі і вам був добрий. Прийшла Олексієнчиха з сторони-підняла вас на високу планку.Просто трохи не розрахувала,та великі до неї були вимоги. За все треба платити.Та думакю,що пишуть тут бездари,які і в слідо їй не то,що стати,а й подивити недостойні.

2014-06-24 Районо
не дивлячись ні на що у районо була сильна команда. І Олексієнко тримала вас усіх у руках. А на рахунок Шекетихи,то я би хотів бачити як ьи ти щось зробила без фінансування. І гроші зібрати то треба мати талант. Думаю,що батьки не в обіді-собі гроші не брала,а на потреби садків. А возмущаються такі козли та зависники,як ти.

2014-06-24 До районо
Шекетиха ще любит гроші з дошкільників на різні потреби збирати. Про Олексієнко, Буркушку та Вощепенчиху вопше ніщо казати. Ся тройця разом має піти з районо.

2014-06-23 до районо
А ви самі повірили в те що написали???

2014-06-23 Районо
Як можна порівняти хлюпика Побігача з Шекетихою????? Марія Іванівна розумна та на своєму місці жінка. Вона хороший організатор,знавець своєї роботи,хороший оратор. А то ,що такі недостойні паплюжать її-то їх лице,їхня вихованість,то завидники,якими кишить освіта.

2014-06-23 вася
Ба хто за них робить. то пише побігач бо жаль му за освітов.

2014-06-16 до освітян
в районо від коли Олексієнканю відсторонили всі робочі сидять в соцмережі від безделія. Хіба папа Олексієно не сидить бо лічить гроші та шпіонить та Шекетиха бо незнає що з компютером робити

свіжі новини:
(україна)

свіжі коментарі:
(україна)

всі коментарі

найбільше читають:
(україна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.