...

Бундзяк Є Й на зустрічі з громадою Запереділля


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село запереділля


Народна Рада Міжгір'я.www.youtube.com/2014-05-20
переглядів: 2181
джерело: www.youtube.com/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(30):

2014-05-22 до даунклуба
Щур ходить із косицями,лізе на вишку,жене автобуса.Сись чоловік знає всьо зробити.Може бити паном а може Іваном.А Женя кроме футбола-волейбола нич не вартий.Як би вас Даунклубівців чорт не брав,Щур переможе.Народна всрада най не відхвалюєся,най запомнит,і на старуху биває проруха.Прийде час ми вам укажеме як ся бере влада,бо ви із своїм поводирьом Брилов мозгами до того не доходите.

2014-05-22 Землячка
У тому, що Щур безсовісний мало хто сумнівається. А його поведінка перед виборами це вже абсурд 6 бігає то з петуніями, то по підїздах, то вуличне світло обіцяє відновити. Все робить, тільки, щоб повернутися до влади. Хотілося б звернутися до органів влади. Чи робляться якісь перевірки по його діяльності на посаді голови РДА. Це треба робити якнайскоріше, явважаю що він мав бути недопущений до участі у виборах за свою діяльність. Але це на жаль не так.

2014-05-22 Звіричі
Щурь побудував много обєктів бо украв наші гроші і за то бде сидіти утюрмі, йому нич ни поможе, а то що він типирь уподобився зі страху до рівня клоуна, бо вно нихто - просто деревляний Вася а ходить зі всіма здоровкатся як малфа виошколована та бігат за вишков у нас уЗвірічиській вулиці та вказує як ремонтувати світло доказує що се лищемір без ганьби та совісті. дебіла в тюрму.

2014-05-22 сила громади
Щур ходив в Австрію грати у футболі і там добився результату.А скільки об"єктів настроїв у Міжгір"ї.Якщо Женя чимось таким похвалиться ( наприклад хотя би построїв літню кухню Радовецькому ),ага построїв хату,яка розвалюється і похожа на Рейстаг.

2014-05-22 до даунклуба
Відкить у вас, нероби, гроші платити за інтернет?

2014-05-22 До сили громади
А що Радовецький не по людськи робить? Що лише Щур може займатися агітацією та піаритися по алеях з пітуніями та по садиках ? До речі чого від громади лише Щуря видно на фотці на Міжгір"я онлайн ,чи то його з біржі направили на громадські роботи як безробітнього?

2014-05-22 До сили громади
Радовецький у РДА був самий нормальний , а Щуру треба було щоби хтось за нього робив. За то і лишив Радовецького у заступниках

2014-05-22 До сила громади
Пак Щурь щи май футболіст як Женя, бо він ходив по австрїї грати футбол, великий падающий Щурь забив найбільше мячів, а виходит що він май дебіл, то є точно так.

2014-05-22 ПНХ Щур
Шо щурисько переживаш шо будут тя копать в гузицю? Не переживай, підарасе, будуть.

2014-05-21 сила громади
Мене просили футболісти,мене просили волейболісти,мене просили Бундзяки-дяки-алкоголіки.Ці всі люди є неробами Міжгірськими,порядний газда займається хозяйством,а не на стадіоні лопту копкат.Женя,всі добре знають той зброд який ти назвав.Спершу бігають як навіжені,а потім бухарять у Каштані або у Зіпі.Нормальний ти хлопець,але не з тими ти звязався.З усіх осіб нормальний один-Радовецький.І то маленько не полюдськи робить,бо Щур міг на його місце призначити свою людину,але пожалів його і дотримав до 7 тисяч пенсії,на яку і ти утримуєшся.Так як ти є нероба.А тепер звернення до Міжгірців-не вірте пустодзвону,повірте- футболіст,волейболіст ніколи газдов не буде,а тим більше любитель грати в ігрові автомати.Стане мером все селище у автомати програє.

2014-05-20 іван
Великий страх у Щурів, Януковича Зека нема а такі як Палапа що вже 8 років пхають Щуря в тюрму тепер його запхають, ось звідси і такий страх, тому всі повинні голосувати за Бундзяка.

2014-05-20 Ярема І В
от дебіл, хто за тебе придурка буде голосувати, ми за Барана нехай Барани іще нами командують .

2014-05-20 ПНХ
Якщо Женя такий слабий кандидат, то чого в "пєтушинім стаді" такий переполох?

2014-05-20 Зоопарку Щуря
Крисячий зоопарк ся розкудахтав, Крису в клітку

2014-05-20 666
до запереділянина - ПНХ ХЛО!!!

2014-05-20 Патріот Міжгірщини
Так тримати треба нових людей а не Щурів!

2014-05-20 Запереділля
Позорище,ну просто смішне зрєліще. Ну хоча би 20 чоловік назбирали а до до кого Женя говорив? Ну зробив із себе посміховище і все!

2014-05-20 до Радовецького
Я розумію що треба терпіти зятя, но разом з Палапов ходити по Запереділю. Василь Степанович Ви ж не пєте так багато щоб себе не контролювати. Чи то старість своє бере

2014-05-20 до Запереділянина
То де Бундзяк агітує в Палапи дома. Файний в нього пліт бетонний добротний. Видко газду далеко. І стовпчики жілізні в бетонній огорожі. І сходи добротні бетонні. Молодець і Палапа і молодець Бундзяк. Ми за них лиш оби були начальниками не в нашому селіа наприклад у Вучковому. Там і так людям неповезло бо сонця круглий рік ниє, то вони і цих в нагрузку витримають.

2014-05-20 до Цімботи
Ярема нажене голосів для Жені. В Негровці всі проголосують за Бундзяка.

2014-05-20 Цімбота
Женя ти зречися хоть ясновидящого Юрика, та сомооборонівця Чупа бо тоді точно ненабереш більше 14,5 голосів.

2014-05-20 Громадо
Спасітня Щуря В нехочу сидіти зато йду на голову прикритися посадов,а ще балоги казали що знасилують.

2014-05-20 ЙОй
Шановний Бундзяче. Я ж за тебе хотів голосувати і всіх Запереділян агітував. А Ти з Палапов звязався, що я тепер людям казати маю, як в село показатися. Який Палапа такий в нього друг кандидат на селищного голову.

2014-05-20 до Жені
Ти нормальний футболіст,ти нормальний волейболіст. Але ти не політик і не господарник. На твоїй посаді в адміністрації нитреба нич робити лиш брюки протирати, а платня кожний місяць в карман. Навіщо тобі пробувати те, що ти впевнено знаєш заздалегідь, що ти не зможеш зробити. Наламати дров можна, але толкового ти нічого не зробиш.

2014-05-20 Міжгірський
У Запереділя го Бировом разом з Палапов покласти.

2014-05-20 Жені
Добре стояти на обєкті, який уже много зробили. Подивися свій електопат: Палапа з матірьов, троє запереділян, ну і звичайно твоя опора тесть.

2014-05-20 До Жені.
Но Женько побудуй у Запереділлі ще й католицьку церкву.

2014-05-20 Щур В.М.
Я не пустозвон, я ся бою тюрьми . Мого брата Мигаля, як закрили в камері, я ся чуть не пісцяв.

2014-05-20 Міша
Пустозвон просто.

2014-05-20 автор
блін ... яким файно зняв...

свіжі новини:
(запереділля)

найбільше читають:
(запереділля)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.