...

Реконструювали ще два важливі об’єкти


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село голятин


Реконструювали ще два важливі об’єкти

За сприяння Європейської комісії та ООН у районі успішно втілюються в життя Проекти ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ”. Завдяки успішному виконанню робіт по втіленню мікропроектів у першій фазі Проекту Міжгірський район на конкурсній основі було відібрано, для участі у другій фазі. Так в серпні 2011 року підписано угоду про партнерство між Програмою розвитку ООН, Міжгірською державною адміністрацією та Міжгірською районною радою. Для участі у Проекті на конкурсній основі було відібрано 5 сільських рад. В 2012 році по усіх заявлених п’яти об’єктах виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано експертизу.

Цими днями, за дорученням голови райдержадміністрації Василя Щура в с. Голятин та с. Майдан виїхала комісія у складі заступника голови РДА Івана Ледиди, заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Едуарда Кічковського і головного спеціаліста відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Михайла Жабляка, для того щоб оцінити якість виконаних робіт на об’єктах реконструкції.

У Голятині проводився капітальний ремонт сільської амбулаторії, кошторисна вартість робіт якого склала 169,798 тис. грн. На даний час виділені кошти освоєні майже повністю. Члени комісії разом із сільським головою Володимиром Поповичем залишилися задоволені результатом. Тут у колись напівзруйнованому приміщенні відновили підлогу, вставили металопласткикові вікна та двері, провели теплоізоляційні роботи. Також повністю замінили систему автономного опалення. Але для того щоб працівники амбулаторії відчули себе в оновленій будівлі комфортно, необхідно провести ще й косметичний ремонт. Володимир Федорович, голова с. Голятин, запевнив, що найближчим часом це вдасться зробити власними силами, залучивши спонсорів.

Відвідавши с.Майдан, де було проведено капітальний ремонт дитячого дошкільного закладу, (кошторисна вартість робіт - 266,083 тис. грн.) члени комісії були приємно вражені якістю та об’ємом проведених робіт. Сільський голова Майдану Олександр Маркович розповів, у якому жахливому стані, майже аварійному, була будівля дошкільного закладу. А тут на вихованні півсотні дітей. Добре що своєчасно керівник району Василь Щур зайняв активну позицію у питанні фінансування реконструкції дитсадка. І вже сьогодні є очевидний результат: підлога встелена ламінатом, в приміщеннях євроремонт, замінені вікна, двері та система опалення, а головне – малеча почуває себе затишно, наче вдома. Задоволені й педагоги, бо працювати в таких умовах комфортно.Загалом проведена перевірка на двох з п’яти об’єктах, які були включені в програму ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ” показала ефективність даного Проекту. Адже завдяки тісній співпраці райдержадміністрації, сільських громад та інвестиційним проектам ПРООН втілюються у життя амбіційні плани, результати яких бачимо вже сьогодні. Загалом у районі вже виконано роботи вартістю 817,359 тис. грн. в тому числі: кошти ПРООН- 320,0тис.грн., кошти громадських організацій – 41,441 тис. грн., кошти місцевих бюджетів – 455,918тис.грн.2013-12-09
переглядів: 1106
джерело: Міжгірська районна рада

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(голятин)

найбільше читають:
(голятин)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.