...

Письменники подарували багатодітним родинам свої книжки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село новоселиця


Про непросту долю закарпатського села у гірській глибинці просто і переконливо сказано у словах: «У горах легко дихати, але важко жити». Можливо і тому горяни з щирою радістю, привітністю зустрічають гостей, які знаходять час і можливість завітати до них.
Саме такою, сповненою взаємної поваги, щирістю, осяяною теплом благодатної днини, коли й справді «цвітуть осінні тихі небеса», нещодавно була зустріч учнів, учителів Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступеня, що на Міжгірщині, із своїм земляком – нині заступником голови обласної ради Андрієм Сербайлом. Буваючи у депутатських справах на Міжгірщині, він часто навідується в рідне село, де виріс, навчався, зустрічається із вчителями, колишніми однокласниками, сельчанами і в міру можливостей сприяє у вирішенні їх наболілих проблем.

На цей раз Андрій Сербайло приїхав до односельчан не сам, а разом із відомими закарпатськими письменниками – головою обласної письменницької організації, поетом Василем Густі, вихідцем із Міжгірського села Рекіти прозаїком Андрієм Дурундою, а також прозаїком і драматургом Дмитром Кешелею.

З цієї нагоди у місцевій школі відбулося справжнє свято художнього слова. На зустріч із письменниками прийшли учні, вчителі, сельчани, які люблять і шанують рідну літературу. Андрій Сербайло від усього серця подякував учителям за їх самовіддану працю у вихованні молодого покоління горян, прививають їм любов до рідного слова, культури, бо ж не хлібом єдиним жили, живуть і житимуть верховинці.

Відтак присутні із цікавістю слухали виступи письменників. Багато чого доброго запамʼятається учням із тієї зустрічі. Та найбільше те, що на добру згадку про зустріч гості від імені обласної ради і обласної письменницької організації подарували учням Новоселицької школи бібліотечку нових книг закарпатських письменників. А для учениці цієї школи Марʼяни Гищин цей день памʼятний й тому, що для неї та її девяти братиків і сестричко багатодітної родини Марії Михайлівни і Василя Дмитровича Гищин гості подарували окремо книги письменників краю для їх сімейної бібліотечки.

Для гостей приємними і незабутніми враженнями стали ознайомлення із експозиціями шкільного музею – історія села Новоселиця та унікального, єдиного на Закарпатті – музею хліба, виставкою творчих робіт юних художників.2013-11-09
переглядів: 1191
джерело: Роман Скляр

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-01-19 ДОЛЬКА..
У горах Легко дихати,але важко жити?Це Так і не Так ??У горах жити це мрія,і наша ДОЛЬКА разом з ПРИРОДОЮ ......

свіжі новини:
(новоселиця)

найбільше читають:
(новоселиця)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.