...

Лижний сезон вже у розпалі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Лижний сезон вже у розпалі

На Закарпатті вже у самому розпалі лижний сезон. Любителі активного відпочинку їдуть у гори, щоб проїхатись з гірських схилів з вітерецем. А деякі туристи люблять просто помилуватись засніженими Карпатами та подихати кришталево чистим повітрям.

Якщо торік у цей період снігу у Карпатах насипало ще не так багато, то цьогоріч – його хоч відбавляй. Любителів активного відпочинку, яким до вподоби Карпатські схили, вистачає у цілій Україні і навіть за кордоном. Тут туристів приваблюють помірні ціни та чудова атмосфера.

Власники турбаз за трасами доглядають, а біля кожного підйомника можна побачити і інструкторів з гірських лиж. Вони без роботи у цей період не сидять.

Окрім того, до вподоби відпочивальникам і те, що тут є траси різної складності: як для новачків, так і для професіоналів. А ще, кажуть, приваблює смачна кухня, гостинність закарпатців, ну і звичайно – чудова природа.

Хоч лижників на гірських схилах і вистачає, однак, кажуть власники туристичних баз, торік відпочивальників у цей період було більше. Та більша половина зими ще попереду. А прогнози синоптиків любителів активного відпочинку тішать. Тож на питання, як активно, весело та цікаво провести час на Закарпатті , відповідь очевидна: уперед у гори!2019-01-05
переглядів: 333
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.