«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Олег Володарський: «Запевняю капелана Василя Мандзюка в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Олег Володарський: «Запевняю капелана Василя Мандзюка в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві»

«Христос – це нове Життя. Христос – це все. Він – радість, Він – життя, Він – світло, світло істинне, Він робить так, що людина радіє, прагне височінь, бачить все, бачить всіх, вболіває за всіх, хоче, щоб всі були разом з Ним, і всі – поруч з Христом».

В тиші осіннього вечора вже відчувалося наближення похолодання. Природа готується спочивати, а люди знову вчаться цінувати тепло та затишок. Спогади повертають мене на звивисті дороги до Міжгір’я, де живе капелан Василь Мандзюк, священник Української Греко-Католицької Церкви.

Строгий священник. Гострий, наче лезо. Великий патріот. Його відповідальність та серйозність не заважають йому бути духовним пастирем і доброю людиною. Людиною від Бога.

Не легко писати цю статтю. Ми давно дружимо і з великою повагою ставимося одне до одного. І коли мені не вистачає слів мудрості та розуміння Бога, я по-дитячому відверто та щиро звертаюся до отця Василя.

Хтось, хто з постійними наріканнями спостерігає за програмою «Сповідь», вигукне: «Ну, нарешті він порушив правила християнської моралі!». Ні! Жодним чином не порушив, звертаючись до священика іншої церкви. Не зрадив Господа. Не пішов проти Віри. Всупереч усьому, вирішив подати руку… другу, брату, українцю, воїну світла!

І готовий встати поряд з цією людиною, готовий свідомо йому сповідатися.

Він мій брат – такий самий українець, як і я. Просто історія нашої країни склалася так, що він католик. І таких віруючих українців у нас багато.

Ми прагнемо Миру, завершення, війни. Так хочемо почути тишу щастя! І при цьому так не хочемо торкатися до хворобливих історичних шрамів. Ворожі сусіди сотні років намагалися розірвати нас на шматки, прагнучи знищити нашу суть – українство, проте так і не змогли роз’єднати Націю. Це – найважливіший постулат всередині нас. Україна – найбільше та найсвятіше з усього, що ми маємо. І в ній проживають етноси, кожен з яких молиться своєму Богу. І ми зобов’язані поважати та цінувати це.

А в душі у кожного з нас величезна любов Ісуса. І коли-небудь, де-небудь, як-небудь…мудрі патріархи Українських Церков почнуть думати про те, що нам надзвичайно важливо об’єднати церкви. Заради єднання Нації. І ні в якому разі не можна нікого звинувачувати. Ми були слабші за обставини. Намагалися вижити. Рятували культуру, спадковість, пам’ять поколінь.

І ось саме зараз, коли на фронті в окопах пліч-о-пліч воюють католики і православні, українці і євреї, грузини і татари, бойки і лемки, ми не зможемо принизити себе неповагою до дещо інакшої, ніж наша, Віри. Ми вже інші. Ми тепер знаємо, що лише любов до Господа та Батьківщини зможе не дати нам перетворитися на кровожерливих та заздрісних московітів.

Нам навмисне паплюжать історію, аби ми не простягнули руки одне до одного. Нас так хочуть змусити бути байдужими та ненажерливими, скупими та злими. Хочуть поселити в наші серця ненависть.

Мій Храм – УКРАЇНСЬКИЙ. Моя молитва – любов. Мій вибір – сягнути душею, сповідатися священику Василю Мандзюку. І запевнити його в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві. Просто не зможу. Господь не дозволить.

Вклонюся їх іконам, стану на коліна перед Святою Дівою Марією і побачу в ній свою рідну Божу Матір. І почую в тихому плачі єрусалимської свічки: «Не розділяй нас, не ображай в собі господа свого Ісуса Христа!»

Отче, я вдячний долі, що Ви істинний і справжній Українець. Отче, жоден священик Київського Патріархату не дозволить собі завадити мені любити та поважати Вас, як свого Брата.

Пишу ці рядки, і бачу мудрі та люблячі очі священиків та мудрість свого Храму… Отче, між нами немає різниці. Немає і не буде. Це всього лише зла та несправедлива історія, котру нам за нашої мовчазної згоди писали переможці.

Ми Українці, і саме це сьогодні робить нас сильнішими. Ми зобов’язані вижити. Україна – величезний і світлий Храм. Господь єдиний. Те, чи зможемо ми віднайти вхід в цю святу обитель, залежить від усвідомлення нами своєї любові. Ми можемо і не заходити в цей храм, ставши просто неба і почавши читати молитву українською. Головне разом. Надважливо – взявшись за руки. І найсвятіше – з Господом.

Лише так ми відвоюємо себе у сусідньої недоімперії. Лише так відновимо наші території, нашу історію, нашу культуру, нашу генетику. Благословіть, Отче!

Авторська програма Олега Володарського «СПОВІДЬ». Герой програми капелан Василь Мандзюк


Олег Володарський: «Запевняю капелана Василя Мандзюка в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві»

Олег Володарський: «Запевняю капелана Василя Мандзюка в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві»

Олег Володарський: «Запевняю капелана Василя Мандзюка в тому, що я не стану зраджувати ту частину моєї рідної Нації, котра молиться в католицькій церкві»
2018-11-15
переглядів: 1361
джерело: Наша версія

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(57):

2018-12-07 До Отця Василя Манзюка
Преосвященний Отче моліться за мене я впав у зневіру моїх думок моїх доріг для мене дорогих людей

2018-12-07 Отець
Бгагословляю ВАС

2018-12-06 Маріка!!!
Підіт У церкву,Та помоліться???

2018-11-25 СБУ
Подивиме як закриє бюджет Маркович Саша з такими боргами по зарплаті.Точно хтось сяде,скорше за всьо бугалтерка Света,бо нив Саша з горбатов Бурдихов усі діри затикат.

2018-11-23 дебіли
узнітня у гузицю ,ваше песенка спета.

2018-11-23 Вітя
Підіт у Майдан та подивіт що робит Шекетів наставник Маркович Саша.Розкрадає Майдан повністю,вже нема що продавати та імився до памятника списав гроші но ремонтом там і непахне.За остановку списав гроші а там одним міхом цімента залили бардюр і то не докінця.Де дивлятся СБУ,ПРОКУРАТУРА,Міжгірська РДА,що тот робит.Людьом зарплату недає вже пів року, а собі примії пише стабільно.

2018-11-22 Правда
подивіт декларації наших бютовців і всьо стане ясно

2018-11-22 Рай
Мир тобі сестро іди і не гріши в мирі праведних живи

2018-11-22 Отець Василь
Благословляю Вас на добру дорогу мої любі брати та сестри.!

2018-11-22 Привіт
Валюха моя цоьмик у вушко

2018-11-22 Йуля
Зрадник

2018-11-22 Дяк
Непийте водки в Цилі бо будете жити на тимитовах коло Шпатарьки у коробці два на митер

2018-11-22 дела сердечні
Коли Мандзюк розпинав регіоналів ми мовчали бо нам це було вигідно і ми на тому потім заробили (дехто дотепер на хіщу заробляє). Коли Мандзюк почав боротьбу з памятниками ми мовчали бо нам це було все-рівно. Але коли цей піп почав осквернювати найсвятіше - Бабу Йулю, і публічно заблокував у фейсбуці нашого духовника Андрія Шекету то це вже край. Виднині будь-які контакти добропорядочних служителів серця і коси з цим розкольником будуть вважатися порушенням партійної дисципліни і наказуватися по всі строгості Статуту партії! Салва бабі Йулі!

2018-11-22 філарет
я тобі дам капелане томос

2018-11-21 Мидвідь
Боранчук кожен день у цилі треся у ню гладить цілує смереки просить зрубати скулить як пес

2018-11-21 Правда
За щастя та дольку гірко гірко гірко

2018-11-21 Святий Отче
Благослови нас на ДОЛЬКУ НА ЩАСТЯ.....

2018-11-21 Бдеме
писати скоро най мало прицде час ,невірят кажут що наговорюєме.

2018-11-21 Отче Василю
Преосвяченний Владико молися за нас грішних.Спаси нашу неньку УКРАЇНУ...!

2018-11-21 чуп
до василя капелана чемодан вокзал ватикан до папи римського

2018-11-20 експерт
піп Гітлер чекає коли Гнепа Брила прийде з грошима і проплатит му агітацію перед виборами а тому типир набиват собі ціну. навчилися говоруни на дурні гроші та нияк не можут відвиктуни

2018-11-20 кат
накаже за все накаже всіх

2018-11-20 Скоро
всьо начнется і дуже жостко.

2018-11-20 чуп
вася капелан дебіл від дебіла

2018-11-19 баба
тото Буришин відказався бесплатно кубиків дати священнику від хащі

2018-11-19 Буришин
Щось отець в фейсбуці дуже вївся на заступника голови районної ради Буришина Михайла. Щоб це значило?

2018-11-19 громада
обичний шізофренік що вообразив із себе місію

2018-11-18 Народна-Рада
Ми одноголосно на зборах підтримали о.Василя Манзюка,святим...!!!

2018-11-18 плачу
та серце щемить від болі дорога чилядко

2018-11-18 Правда
о.Василь Манзюк,після смерти буде визнаний як мученик за нас грішних.

2018-11-18 Грішні душі
Наш Владика за вас буде молитись

2018-11-18 прихожанин ГКЦ
не сотвори собі кумира... цю заповідь гітлер точно не знає, бо з себе в себе в церкві зробив святого великомучника та захисника всіх і вся... а гординя то між прочим самий великий гріх... я коли вижу цього попа та чую його розмови, то нічого благого там нема, одна ненависть та зависть... чудуюся з декотрих котрі на це все ведуться(((

2018-11-18 Регочу
май смішно не із сього придурка а із його прихожан

2018-11-18 його преосвященство
кайтеся грішна чилядь на колінах плачте за діла ваші вольні і невольні

2018-11-17 пак
на ромодан айбо ходиш ти сестро і брате лукаві от злого духа небого

2018-11-17 маринець в.ю
я за дружбу народів по 50 дек

2018-11-17 правда
район в рука отця василя

2018-11-17 Правда
Отче Василю моліться за нас .....

2018-11-17 Отче
Владико благослови нас грішних.

2018-11-16 Ясно
о.Василь Манзюк для нас Папа.

2018-11-16 Правда
Служимо та поклоняємось ВЛАДИЦІ Василю!!!

2018-11-16 Розум
Вірно служіть нашому ВОЛОДАРУ.

2018-11-16 Правда
Скот вонячий на службі людей обзиває і ділить на два сорта, а ти паскудо єдна говориш не судіть.

2018-11-16 до чупа
Та ви якись диявол,православний християнин себе так неведе,бо боїться Бога.Чуп чорт з хвостом.

2018-11-16 до читача сайту
Звідки у вас стільки паскудства і яду- не сдіть бо осуджені будете.

2018-11-16 скотопіп гітлер
Я політик

2018-11-16 чуп
дебіл уніятський іди собі у ватікан до папи римського католику а в нас православна українська віра чемодан вокзал ватикан до папи

2018-11-16 до чупа
Шановні міжгірці! Як можна писати на священника який освячений такі несинітниці? Який би він небув він понесе відповідальність сам за себе.Хто це пише то неможе бути християнином ні правосланим ніяким - це сатинисти,погани.

2018-11-16 чуп
педофіл уніятський в ризах горіти цьому долбойобу в аду

2018-11-15 вірянин
А май файна фотка з тузіком блохастим.

2018-11-15 На колінах
Кайтеся грішні туніатци лемки та гойчуки.СЛАВА ЦАРЮ....

2018-11-15 Правда до Правди
Слава Царю!

2018-11-15 Правда
Позор цілого району.

2018-11-15 Правда
Плачме та молімся.Амінь

2018-11-15 до невірних
Цілуйте ноги Святішому Отцю Василю!!!

2018-11-15 Правда
Поклонітесь Святійшомо Воїну світла Отцю Манзюку.

2018-11-15 Народна-Рада
о.Василь Манзюк,наш герой Міжгірського р-н.! Слава Україні! Героям Слава!

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.