...

Нова прописка – Карпати


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Нова прописка – Карпати

Зустріти переселенців з інших регіонів України в закарпатських населених пунктах можна вже частіше. Одні вирішують оселитись у містах, а інших ваблять гори. Хтось розпочинає свою справу, а хтось лише замислюється над тим, чим тут можна займатись.

На Міжгірщину пан Ігор приїхав з Криму три місяці тому. Зараз облаштовує свою оселю та утепляє свій новий будинок. Чим буде займатись, поки не знає, однак переконаний: якщо місце подобається,то і справа для душі знайдеться.

А от пан Євген у Пилипці досить давно. Колись сюди приїхав на відпочинок, а згодом вирішив і зостатись тут жити та розвивати свій бізнес. Зараз у чоловіка свій готель, ресторан та чани.

Тих, хто вирішує облаштуватись в цьому гірському селі назавжди, щороку збільшується. Та спершу сюди усі їдуть як туристи. Пані Ганна – місцева жителька розповідає: з того часу, як займається зеленим туризмом, відпочивальники приїжджали майже з кожного регіону України.

Сюди їдуть ті, хто не любить метушню великих міст та хоче побути наодинці з природою. Поки вони лише туристи, та цілком можливо, колись вони стануть місцевими.2018-10-22
переглядів: 291
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2018-10-22 Но
тупі тупими поганяют,я вшоці від розмови детячий сад.

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.