Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Дорогу до водоспаду Шипіт нарешті ремонтують


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Дорогу до водоспаду Шипіт нарешті ремонтують

В селі Пилипець відновлюють автошлях, що веде до гірськолижних підйомників та до головної родзинки району – водоспаду Шипіт. Окрім того, свіжий асфальт з’явився і в напрямку села Розтока. Задоволені як місцеві жителі, так і туристи, адже доїхати до місць відпочинку відтепер буде набагато легше.

Щоб побачити закарпатське диво природи, туристи готові долати тисячі кілометрів. Останні кілька з них – дорога від повороту в центрі Пилипця з траси Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я і до гірськолижних підйомників. Цей автошлях ремонту потребував вже давно, і ось нарешті його розпочали.

Зараз техніка вкладає суцільний асфальт, якого тут не було впродовж десятиліть.Кошти на відновлення автошляху потрібні немалі, та ситуацію з фінансуванням пообіцяли вирішити в районі та області.

Тут є де відпочити, як розважитись та на що подивитись, кажуть місцеві, головною проблемою була дорога, тож нове покриття тутешні вже оцінили. Кажуть, туристів безперечно побільшає, а це значить – село буде розвиватись.

Також фірма-підрядник вже розпочала капітальний ремонт і автомобільної дороги районного значення «Пилипець – Розтока». Перші 350 метрів суцільного асфальту вже поклали. Згодом покриття відновлять і до кінця села.2018-10-11
переглядів: 184
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.