Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відзначили День працівників освіти


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Відзначили День працівників освіти

В п’ятницю, 5 жовтня, у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Привітали педагогів Міжгірщини керівники району – голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Васильович Юрик, голова районної ради Василь Михайлович Щур.

Добрі побажання працівникам освітньої галузі також висловили заступник голови РДА Вощепинець Г.Ф., начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексієнко Н.С., голова РК профспілки працівників освіти району Бута О.Й.

Керівники висловили щиру вдячність педагогічним працівникам за їх сумлінну, плідну, творчу працю у сфері навчання та виховання підростаючого покоління, адже саме вчителі формують майбутнє нації, від якого залежить завтрашній день України.

Кращих педагогів району було відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами департаменту освіти Закарпатської ОДА, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грамотами відділу освіти.

Неперевершені приємні враження отримали присутні на святі від музичних виступів учнів Міжгірської ЗОШ № 1 та Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина.


Відзначили День працівників освіти

Відзначили День працівників освіти
2018-10-05
переглядів: 558
джерело: m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2018-10-06 Мешканець селища
Я також хочу висловити щиру вдячність педагогічним працівникам за їх сумлінну, плідну, творчу працю у сфері навчання та виховання підростаючого покоління, адже саме вчителі формують майбутнє нації, від якого залежить завтрашній день України.

2018-10-06 Шоколадна точка
Коли йуля переможе)

2018-10-06 Люда
Спасибі

2018-10-06 люди
учень в точку

2018-10-06 Зі Святом всіх вчителів!
Молодці! Всім позитиву та тільки прекрасного настрою!

2018-10-06 Позор
Боже паскудото коли ви вже пропадете з района?

2018-10-05 учень
одна бидлота в залі

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.