...

Кубок Боржави


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Кубок Боржави

На Міжгірщині пройшов 10-й відкритий Кубок Боржави з точності приземлення на парапланах. Спортсмени, серед яких були учасники і з інших країн, демонстрували свою техніку та навчики.

За словами парапланеристів, кожен, хто вирішив зайнятись цим спортом, повинен не лише навчитись літати, а і правильно приземлятись.

Вже не вперше цього року Боржавські полонини стають місцем проведення різноманітних змагань. Кілька тижнів тому тут проходив чемпіонат України та Литви з парапланеризму, а вже нині спортсмени змагаються за кубок Боржави на точність приземлення.

Учасники змагань кажуть, в цьому спорті важливо навчитись і вправно керувати крилом у повітрі і так само правильно приземлятись.

Пілоти кажуть, чим більше займаєшся з парапланом на землі, тим краще його відчуваєш у повітрі, а відтак зможеш швидше зреагувати в непередбачуваних ситуаціях. А от навчити літати не так вже і складно.
Вивести парпалан правильно і рівно над собою з першої спроби для досвідчених пілотів зовсім не важко. А от приземлитись у задану точку – вже набагато складніше.

Чим більший досвід у пілота, тим більше шансів і перемогти. Однак інколи свої корективи вносять іприродні фактори. Та головне, кажуть пілоти, в цих змаганнях зовсім не перемога. Приємно зустрітись з однодумцями, обмінятись досвідом і просто політати над Боржавськими полонинами.2018-08-30
переглядів: 269
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2018-08-30 камера
Пряшка мечеся на людей.

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.