Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Під час зйомок фільму отруїлися члени знімальної групи


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Під час зйомок фільму отруїлися члени знімальної групи

Під час зйомок на Закарпатті фільму «Балада для бандита» сталося масове отруєння членів знімальної групи

Зйомки чеського художнього фільму «Балада для бандита», що відбувалися 17−21 серпня у мальовничому закарпатському селі Колочаві, були затьмарені отруєнням учасників знімального процесу.

Як розповів «Високому замку» учасник зйомок, керівник агенції «Арт фільм» (м. Київ), член правління німецько-українського культурно-інформаційного центру у місті Дюсельдорфі Олег Лядик, зйомки фільму про легендарного опришка Карпат Миколу Шугая фінансував чеський уряд, оскільки Шугай — національний герой у Чехії (на початку ХХ ст. Закарпаття входило до складу Чехії).

Тому на зйомки приїхало безпрецедентне чеське віп-представництво — дипломати, культурологи, митці, громадські діячі. У стрічці задіяні відомі європейські актори, зокрема, французький Фредерік Поті. Захід відбувався за сприяння Чеського центру у Києві. Подію висвітлювало Чеське телебачення, українські й чеські ЗМІ. Приїхав у повному складі симфонічний оркестр із Чеських Будейовиц. Загалом із Чехії приїхало два великих автобуси, в яких було до сотні пасажирів.

«Бентежить, що гості нашого Закарпаття ледь не вмерли від отруєння, — розповів „ВЗ“ пан Олег. — Зйомки почалися 17 серпня, а вже з 19 серпня люди почали падати від сильного харчового отруєння. Зокрема, постраждала дочка другого секретаря Посольства Чехії в Україні Луції Гржегоржікової. Ми з нею дружимо. Я її рятував. Їй надавала допомогу „швидка“. Я теж отруївся, 23 серпня. Коли відчув, що починаю непритомніти, подзвонив на місцеву „швидку“. Мені порадили… підійти до них пішки, бо „маленько то є недалеко, 500 метрів“. А я не міг дійти навіть до дверей свого номера. Я втратив свідомість… Потім мене відвезли у лікарню в Колочаву, де лежав під крапельницею 8 годин. Зараз я у Львівській обласній інфекційній лікарні».

За словами пана Олега, неможливо визначити, де отруїлися люди, бо точок харчування знімальної групи і дипломатичного корпусу було декілька. Частина чехів жили у місцевому готелі європейського рівня «АЖІО», частина у відпочинковому комплексі «Чеська стражниця». А також харчувалися в інших місцях. Зйомки йшли в лісі, бувало що й до 1-ї години ночі. Людей харчували просто в лісі, була виїзна торгівля. Їли також і на території заповідника «Старе село», в хатах. Ситуація тонка, бо спонсором цієї імпрези є вихjдець із Колочави, голова ради Асоціації українських банків, український політик Станіслав Аржевітін (йому належить і готель «АЖІО»).

Перебуваючи в лікарні, пан Олег постійно телефонував у Закарпатську санепідстанцію, аби з’ясувати, чи проводили якісь дослідження причин масового отруєння. Але телефони головного лікаря Закарпатської СЕС Івана Гуледзи не відповідають. Також додзвонювався до колочавської «швидкої допомоги», аби довідатися прізвище людини, яка порадила йому йти до них пішки. Там кидають трубку. Подзвонив і на урядову «гарячу лінію», прокуратуру. Результат — нульовий…

Сільський голова Колочави Юрій Кливець підтвердив журналісту «ВЗ» факт отруєння, але лише дванадцяти членів чеської знімальної групи. І наголосив, що це було легке отруєння. «На 100 відсотків невідомо, де вони отруїлися, — сказав Юрій Кливець. — Вони жили у двох готелях, але харчувалися на зйомках, у лісі, причому привезли з собою багато продуктів, зокрема, фруктів. Дослідження санстанції не проводилися. Інцидент уже вичерпано. До Колочави приїжджає відпочивати багато туристів, однак досі ніколи ніхто не отруювався».

У Чеському центрі у Києві (під патронатом цієї організації проходили зйомки) журналісту «ВЗ» повідомили, що нічого не чули про масове отруєння у Колочаві.2018-08-29
переглядів: 653
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2018-08-31 чуча
всі колочавські підлабузники такі як той голова села без голови шнирі аржевітіна всі чехи потровилися в барі в аржевітіна в ажіо і в наталки царенкані в чеській стініці і в марковича івана в барі де маркович учив чехів на трембіті сопілкати

2018-08-31 до колочавця
як може впливати колочавський голова на підпільний кабак феді чупа на синевирському перевалі? там всьо щур винуватий що рекетір чуп нелегально заробляє на туристах по сись динь!

2018-08-31 Колочавець
Колочавський голова кливиць юра.хоть і молодий як за віком так іза займаною посадою.але вміє добряче брехати.за фактом отравлення чеху інформую.што він є головним розповсюджувач антисанітарії в колочаві. Вун.як керманич села зобовязаний через спецслужби контролювати санітарний стан села. А вун зробив серед села у бичковци росадник інфекції. Не веде елементарний контроль за колочавськими харчоблоками. Тому і потровилися чиські кіноматографи. Це великий внликий міжнародниц скандал. Може ткось на сесе зреагує.

2018-08-29 Ярема І В
аржевітін зробив з колочавців клоунів а тепер потихеньку травить всіх жидище вонячий

2018-08-29 фафа
федя чуп воняк і їдло в нього воняче, а чехи повелися по незнанці

2018-08-29 В. Палапа
Члени знімальної групи отруїлися у Федора Чупи на Синевирському перевалі. Це вже не перший випадок в цьому антисанітарному закладі. Який ло речі працюе без відповідних дозволів та ліцензіі. Тут до речі правоохоронним органам до відома продають алкоголь дітям які не досягли повноліття

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.