Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі

У національному парку «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі, який тривав з 9 до 15 серпня. Захід проводився у рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа».

Митці з України (Світлана Кирлик, Руслан Глеб), Австрії (Жанін Залзгер, Міріам Хартман), Нідерландів (Хенк Куйперис, Лісет ван Доммелен, Рік Ліхтенберг, Ріхард Вербік), Румунії (Даніель Мірлеа) та Чехії (Ян Ботек, Вітек Грдоушек) впродовж цього періоду, відвідуючи різні місця парку, створювали мистецькі роботи. Вони були презентовані 14 серпня на підсумковому заході в рекреаційному містечку «Рабачинка», яка стала арт-резиденцією. Тут відбулася виставка робіт митців, обмін досвідом роботи в дикій природі, майстер-класи для місцевих дітей.
«Вже не перший рік співпрацюємо з нашими словацькими і австрійськими колегами з питань реалізації цікавих проектів. «Території натхнення» - це черговий проект, який здійснюється при взаємодії з організаціями «Махаон Інтернешнал» і «Європейське товариство дикої природи». Сподіваюсь, митцям сподобалась природа парку і вони приїдуть до нас на пленери і в майбутньому» - каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.


У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі

У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі

У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі


2018-08-15
переглядів: 312
джерело: npp-synevyr.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.