...

На вершині гори Кук піднято державний прапор


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село тюшка


На вершині гори Кук піднято  державний прапор

18 серпня 2013 року з нагоди відзначення державних свят - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України - делегація Міжгірського району, очолювана головою райдержадміністрації Василем Щуром, здійснила сходження на одну з найвищих вершин Міжгірщини – гору Кук (1361 м. над рівнем моря). До складу делегації, що нараховувала понад 150 чоловік, входили держслужбовці, представники колективів освіти, культури, охорони здоров'я, бюджетних та виробничих організацій Міжгірщини, осередку «Молодих регіонів», громадських та спортивних товариств.
Проводити святкові заходи на г. Кук стало вже доброю традицією, минулого року в них взяли участь іршавчани та міжгірці, цьогоріч – долучилися Мукачівський та Воловецький райони.

На вершині гори Кук учасники сходження встановили великий державний прапор розміром 15 на 6 метрів. Близько 12 години під акомпанемент Гімну України розпочалися імпровізовані урочисті збори, на яких учасників сходження привітали з доленосними в житті держави святами голови Іршавської райдержадміністрації та районної ради Василь Ковбаско та Станіслав Сухан, голова Мукачівської райдержадміністрації Едуард Дуда, голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Щур, заступник голови Воловецької райдержадміністрації Мирослав Яремчук.

Під бурхливі оплески присутніх Василь Щур від імені голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди вручив Почесну грамоту ОДА начальнику реєстраційної служби Міжгірського районного управління юстиції Віталію Цімботі, а також пам”ятний кубок та відзнаку за перше місце в області із зимових видів спорту керівнику товариства «Спартак» Іванові Костю.

Відтак відбулося підписання договору про співпрацю між чотирма сусідніми районами та святковий салют; учасники делегацій мали нагоду поспілкуватися та поділитися планами на майбутнє у невимушеній дружній обстановці.


На вершині гори Кук піднято  державний прапор

На вершині гори Кук піднято  державний прапор


2013-08-19
переглядів: 1420
джерело: MRDA © 2013.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-05-15 аааам
ммммммммммммм

свіжі новини:
(тюшка)

найбільше читають:
(тюшка)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.