Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

У Міжгір'ї виявили дві автівки з підробленими свідоцтвами про реєстрацію


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


У Міжгір'ї виявили дві автівки з підробленими свідоцтвами про реєстрацію

Обидві машини помістили на арештмайданчик. За фактами порушень проводять перевірку.
У Міжгір'ї виявили дві автівки з підробленими свідоцтвами про реєстрацію (ФОТО)
Під час профілактичного відпрацювання інспектори сектору превенції Мукачева разом з поліцейськими роти особливого призначення краю у селищі Міжгір`я виявили дві іномарки з недійсними документами.

По вул. Воз`єднання за порушення правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль марки «Mercedes-Benz» під керуванням мешканця с. Верхній Бистрий Міжгірського району. Під час перевірки документів поліцейські виявили, що свідоцтво про реєстрацію автомобіля – підроблене. Таке ж саме порушення інспектори Мукачівського відділу зафіксували у селищі по вул. Гагаріна. У місцевого мешканця - водія автівки «Dodge Caravan» співробітники поліції вилучили фальшиве свідоцтво про реєстрацію машини. Окрім того, на автомобілі були ознаки «перебитого» номеру кузова.

За обома фактами порушень у поліції розпочали слідство за ознаками ст.358 Кримінального кодексу України Підроблення документів та їх використання. Автомобілі у власників вилучили та доставили на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів Міжгірського відділення поліції.

Під час відпрацювання мукачівські полісмени виявили ще чотири адмінправопорушення, які стосувались правил дорожнього руху2018-08-11
переглядів: 1194
джерело: .

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(14):

2018-08-17 444
ЧІЙ ЦУРАК-бляха???

2018-08-16 свідок
додж караван то синполянської секритарьки сина взяли що в районні раді робит а жиє на грабівци в садику.

2018-08-15 Відвідувач 2
То ще нич що ванни ржаві ви подивітся який там ЧУП вонячий та немитий ходит тот немає часу бо дивит як май жеби набити людськов копійков ідіт люде купайтеся коло ріки задарь під мурами там точно такий квас

2018-08-15 Відвідувач
Ачому у Бистрому на квасу такі ржаві ванни, пліснява фуу...

2018-08-14 Побігач
Дурний Ванса пяний так ся вихваляв що йому мукачівські менти похуй що в нього кум шеф що з сторони мерзко було слухати пяну свиню рьопшу хуже баби якоїсь

2018-08-14 кат
Скидуйте імена і машини

2018-08-12 Ееее
То ймили Ідька Киличинчиного

2018-08-12 Коля С
Опят соймнянські челяди порядні не дае спокою то Петрово каміня якое взяв під полами.Бо так звана чилядь мусить бігати по судах щоби відобрати від нього тот зарінок який дуже дорогий вже аж 13 бо до сьго часу видівим лиш 6стьом мішала та ділянка, а тепер добавилося щи тілько та вже видко що втягли й геокадастер.То вже видно явний дебілізм пробився в того люду,бо інак не мож про них по другому й казати.Просто людьом ние що робити і тому ПАРТИЗАНОВИ недают,якби они навели в себе порядок,а то не валовшні і собі дітей вчинити,а другі лише красти та пиячити на товас і хватае зато ваші ті Сойми такі затуркані дебілото срана бо других слів для вас не мож підобрати,а ти Петруха держися то твое ми за тебе.

2018-08-12 Голятинчин
І Вансу підараса скоро з джіпом уєбут з перебитими номерами

2018-08-11 Моніторинг
Скидуйте в коментарі інформацію.

2018-08-11 мороз
На такому мерсі возився Ілько із Бистрого

2018-08-11 ванса
Дебіла Чекана

2018-08-11 .
А когото їмили із Бистрого на мерсі лівому

2018-08-11 кат
Імайте євробляхерів

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.