Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Щаслива історія конфлікту.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Щаслива історія конфлікту.

На Міжгірщині знімали фільм про сімейні цінності

Виконавиця – відома закарпатка, яка підкорила серця українців – Тетяна Перчик ( sic. Кушнір). Пісня про нелегкі відносини двох жінок, які люблять одного чоловіка – свекрухи та невістки. Втім як переконує кліпмейкер – Валентин Швець, акценти візуальної розповіді ґрунтуватимуться не на конфлікті. А щоб все виглядало правдоподібно – історію перенесли в часі на початок ХХ століття.2018-07-30
переглядів: 527
джерело: Перший кабельний

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2018-08-02 Люди
Крисяк лісник май більше вирубав із своїм сином як той бізнесмен бо они кожний день тьогают кимача.

2018-07-31 агент
Довбало свої гроші повністю відробляє, бо никто так щуря не критикує як він, вчіться лохи

2018-07-31 до Бімби
У каждого свої істочники заробітків, якщо Цендри пристроїлися непогано і получают гроші за то що воняют по Міжгірю, то най тебе Бімбо за то жаба не давит!

2018-07-30 Регочу
Добре ош чоловік писати научився

2018-07-30 Бімба
на фесбуці Цендра (Дурневич) пище звернення в сільську раду. Що до нього звертаються багато людей....... Так хочеться впоїсти придурку що хто ти такий вирішувати питання Тупорилий пройдисвіт який виставляе ебло на кожду сторіну Да ні хрена ти не валовчен вчинити хіба що смяття назбирити з Довбалом вонючим

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.