Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО

3 липня у національному природному парку «Синевир» пройшла краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО, інвалідів війни та військових, які наразі є на захисті країни.
Подорож ініціювала громадська організація «Ветеранський рух України». Добру справу підтримали ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Віктор Андрущенко, його помічник Євген Біденко, які сприяли з проживанням молоді на базі вузу в урочищі Квасовець.
До корисної справи долучився національний природний парк «Синевир». Учасників краєзнавчо-туристичної подорожі зустрів директор установи Микола Дербак. Він привітав юних гостей, розповів про роль парку, його визначні місця і природну цінність, а також кожному вручив подарунки та сувеніри на згадку про поїздку в Карпати. Національний парк організував для молоді захоплюючі екскурсії до Синевирського озера, Реабілітаційного центру бурих ведмедів, візит-центру. Діти набралися позитивних емоцій і чудово відпочили.


Краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО

Краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО

Краєзнавчо-туристична подорож дітей загиблих учасників АТО


2018-07-25
переглядів: 773
джерело: Василий Игнатышын

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2018-07-28 вася капелан
а цей аржевітін іще неподавився тими грошима

2018-07-26 удар
за такий ганебний вчинок де було взято гроші в дітей сиріт чиї батьки загинули в АТО захищаючи Україну цю паскуду Аржевітіна необхідно розповсюдити по соцмережах по всій Україні як ворога народу адже він наживається на крові людей які загинули на війні СЛАВА УКРАЇНІ !!

2018-07-26 читач
після такого ганебного вчинку в Аржевітіна в цьому музеї повинна була чергувати цілодобово пожежна автомашина і ви Колочавці мали спостерігати далеко вогонь який би звивася над цим музеем, де наші доблесні революціонери правий сектор свобода та інші що їм слабо прийти і навести порядк в цьому музеї де оббирають дітей сиріт чиї батьки загинули в АТО щоб такі як ваш хвалений Аржевітін розвивав свій бізнес і наживався на цих сиротах чи ви революціонери тільки вмієте лякати перестарілих людей а прийти до Аржевітіна і спитати його де він сховав свій БРДМ на якому возив туристів і чому ця бойова машина не на війні де гинуть наші хлопці

2018-07-26 шугай
це ті діти АТОшників батьки яких загинули в АТО, а ваш Колочавський жид Аржевітін нехотів їм безкоштовно зробити екскурсію в старому селі і зірвав від них останні гроші за вхід, паскуда немита

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.