Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Ремонт траси від Нижніх Воріт до Міжгір’я продовжили – у борг


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


Ремонт траси від Нижніх Воріт до Міжгір’я продовжили – у борг

Ремонт автошляху сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я» триває попри проблеми з фінансуванням.

Кілометр за кілометром просувається техніка дорогою, що веде до Міжгір’я. Там, де асфальт вже встелили, хоч на роликах їдь, нема до чого і причепитись, кажуть місцеві. Не можуть натішитись, що такий якісний автошлях скоро з’явиться і на Міжгірщині. Переконані, це привабить ще більше туристів.

Дорожники фірми «Онур», що виграла тендер на проведення ремонту дороги сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я», вже перетнули межу Воловеччина-Міжгірщина. Торік вони відновили ділянку до Воловецького перевалу.

Перші кілометри якісного покриття встелять вже у найближчі дні аж до села Ізки. Наразі тут працює фреза.

Попри проблеми з фінансуванням, ремонт автошляху сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я» продовжився. Зараз фірма «Онур» виконує роботи в борг. До слова, фінансуються ці роботи з дорожнього експерименту (тобто надходження від перевиконання Закарпатською митницею планових показників). Ці показники цьогоріч суттєво переглянули, однак дороги в області продовжують відновлювати.2018-07-24
переглядів: 879
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2018-08-16 Так
Європа.

2018-08-16 А
Вавілон?

2018-08-15 Правда
Мій ДОМ ЄВРОПА

2018-08-15 До верховинця
Та йди в Европу,а улиця на то оби по ній ходит0

2018-08-15 Верховинець
Якщо і на далі у селах корови виганятимуть на толоку вулицею які після цього зостають обисраними а з машиною неможна пройти і боїшся щоб корова ти не скочила на ато - небуде толку .Дивіться вже як жиють в Європі.

2018-07-24 с.Ізки - Матачів
Стефан Савчур порішав і рішили ремонтувати дорогу бо хоче стати Сільським головою ха ха ха

свіжі новини:
(ізки)

свіжі коментарі:
(ізки)

всі коментарі

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.