Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відбувся ХV-ий Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір`я – 2018».


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Відбувся ХV-ий Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір`я – 2018».

Традиційний оганізатор фестивалю – громадська організація «Міжнародна академія літератури і журналістики», яка стала асоційованим членом Міжнародного центру ЮНЕСКО. Вперше були присутні дипломати від Азербайджану та гостя з Чикаго пані Наталія, внучка незабутнього Володимира Ковалика, фундатора фестивалю.

Мені дуже поталанило, - поділився враженнями молодий ромський прозаїк Микола Бурмек-Дюрі, - оскільки я вперше взяв участь у фестивалі такого рівня. Моїй поїздці посприяв Ромський Освітній фонд за програмою «Професійний розвиток». Тут відбулося багато яскравих подій. Ми брали участь у майстер-класах, зокрема, навчилися робити декоративні керамічні тарілки, бачили постановку «Літери Лева» за мотивами казки Екзюпері «Маленький принц». Керівник Виноградівського відділення МАЛіЖ Марія Конкіна провела презентацію моєї книжки «Щоденник молодого рома-мандрівника». Автобусами поїхали до Синевирського парку, піднялися на гору Озерну,вийшли до Синевирського озера, потім поїхали у Долину вовків. У вольєрах вигулюють хижаків трьох популяцій - полярної, сірої та канадської. Далі наш шлях простелився до Реабілітаційного центру бурих ведмедів, а згодом побували у Колочаві, де розташований унікальний музей-скансен.

Підсумковим виступом роботу фестивалю завершив ректор МАЛіЖ, заступник голови правління Міжнародного центру ЮНЕСКО Василь Тарчинець.

Наступний фестиваль «Рекітське сузір’я» проходитиме під гаслом, яке запропонували учасники з Азербайджану - «Під одним небом живемо».2018-07-16
переглядів: 379
джерело: Голос карпат

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.