Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Василь "Босий" цілий рік ходить босоніж


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


Василь

Конопляні штани, пошиті зі старого покривала, вовняна жилетка, солом’яний капелюх та супроводжуюча палиця з грабового дерева – на Закарпатті пан Василь круглоріч ходить босоніж та вражає підходом до життя і неабиякою мудрістю.

Загадковий дідусь збирає трави, живе у лісі та налагоджує зв’язок із «космосом». Його стиль життя дивує багатох, проте він не відірваний від сучасності і доволі активний користувач інтернету.2018-07-14
переглядів: 756
джерело: Перший кабельний

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2018-07-18 матка:йога...
спокойная и игривая,мягкая и желанная...вам все удастся...

2018-07-17 Василий
Позвони мне позвони ????

2018-07-17 Міжгірець
Васю! Ти молодець! Передає тобі привіт попутчик. що їхалисьте в забитому мікрику з Ізок до Волівця позаминулого року, а потім на вокзалі в Волівці фоткалися. Чи памятаєш? Телефон твій у мене є, я позвоню. Добре? Поговоримо.

2018-07-15 Удар
Міжгірські підараси із воробцьової банди вішайтеся вам за форсаж Люди будуть Мстити по одного добивати скота там будете де ваш підарас воробець

свіжі новини:
(ізки)

свіжі коментарі:
(ізки)

всі коментарі

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.