Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Художника-математика у селі Ізки знають усі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


Художника-математика у селі Ізки знають усі

Математика - творчості не перепона

У селі Ізки створює реалістичні картини художник-реаліст Василь Сенько, який усе життя поєднував роботу математика та улюблену справу життя – малювання. На його картинах – мальовниче Закарпаття в усій красі. Поспілкуватися з художнім математиком вдалося і нашим журналістам.2018-07-13
переглядів: 583
джерело: pershij.com.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2018-07-13 Закарпатець
Дуже вдалі картини. І також митець самородок художник-вчитель вміє передати всі тонкощі карпатської природи. Це відчуваєш тільки тоді, коли ти на далекій відстані від Карпат.Творіть ще більше і радуйте людей своїми кртинами і хай Вам Бог допомагає. Буду в Ізках - обов"язково зайду придбати хоч одну з картин. З повагою і захопленням. Вшановувач Вашого мистецтва.

свіжі новини:
(ізки)

свіжі коментарі:
(ізки)

всі коментарі

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.