...

Гірські райони Закарпаття далі перетворюються на звалища


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Гірські райони Закарпаття далі перетворюються на звалища

Засмічені береги та узбіччя доріг. Така ситуація для Закарпаття – не дивина. Проблема, куди дівати відходи, не зникає, особливо це стосується гірських районів та віддалених сіл, де просто немає сертифікованих сміттєзвалищ. Що ж робити зі сміттям?

Відходи можна побачити і в річках, і на берегах, і в лісі, і навіть на узбіччях доріг. Люди кажуть – роблять це несвідомі жителі. Однак упіймати когось за руку доволі складно. Хтось розуміє, такі стихійні смітники і туристів відлякують, і самим неприємно дивитись, а ще й негативні наслідки для природи.

Гора пластикових пляшок можна побачити і на річці Боржава. Екологи б’ють на сполох. В Тихому океані вже є цілий сміттєвий острів, який за розміром як чотири України. Боротися зі сміттям повинні органи місцевого самоврядування на місцях, громадськість також має усвідомлювати свою відповідальність за збереження природи. Скидання відходів у річку через відсутність місць для їх переробки та захоронення – не виправдання, адже для побудови сміттєпереробного заводу потрібні інвестиції. Впіймати ж за руку винного дуже важко, а покарати – ще важче.

Із січня цього року в Україні запрацював закон про сортування сміття. А це – ще один крок до збереження навколишнього середовища. Проте поки що мало хто дотримується закону. Звідси і ріки сміття довкола нас.2018-07-08
переглядів: 318
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(колочава)

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.