...

Повітряний живопис


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Повітряний живопис

Аерографія – окремий вид мистецтва, який в останні десятиліття почав стрімко розвиватись. На Закарпатті тих, хто цим займається, не так багато, та з одним із майстрів-аерографістів вдалося познайомитись та поспілкуватись журналістам «М-Студіо».

Михайло Цендра з Міжгір’я аерографією займається вже 12 років. Каже, коли вперше спробував, зрозумів – робота йому до вподоби. За допомогою цієї техніки можна створювати ефекти, які недоступні зі звичайними художніми засобами. Для нанесення малюнка використовується спеціальний інструмент – аерограф (від англійського«Airbrush»), що означає повітряний пензлик.

Регулюючи інтенсивність нанесення фарби, можна досягти будь-якого ефекту. Малювати аерографом можна як зовсім тонкі лінії, так і розмиті зображення. Єдиний мінус цієї роботи – фарба має доволі неприємний запах. Тож малювати краще на свіжому повітрі: тут фарба швидше випаровується.

За своє життя пан Михайло розмалював не одну сотню зображень. Це і стелі, і підлоги і автомобілі, і навіть пральні машини та холодильники. А винайшов аерографію дантист. Власну бормашину він використав як компресор. Згодом змайстрував і сам аерограф. Однак тривалий час митці цю техніку не визнавали, і лише в останні десятиліття вона почала набувати великої популярності.

Аерографію сьогодні вважають окремим видом мистецтва. Адже тільки так можна додати своєму автомобілю індивідуальності, підкреслити характер і настрій як самого авто, так і його власника, а також повністю змінити інтер’єр, а можливо – і змінити свій стиль життя.2018-07-06
переглядів: 611
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2018-07-07 Ліза Енн
молодчинка

2018-07-06 це точно
провал рошена

2018-07-06 Народна-Рада
Пан Цендра Воїн світла!!!!

2018-07-06 де села
нє сись Цендра ідейний жиє по совісті о то другий цендра-депутат желізо ворує позадворках в Міжгірї

2018-07-06 Правда
Свобода слова любі друзі

2018-07-06 Народна-Рада
Пан Цендра борець за Правду...

2018-07-06 село
то сись цендра краденоє залізо скуповує по Міжгірю???

2018-07-06 Народна-Рада
Славний великий Воїн,Пан Цендра, захисник України!!!!!

2018-07-06 Правда
Рядовий єфрейтор з великої Народної-Ради

свіжі новини:
(міжгір\'я)

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.