...

Вовків та вовченят прихистили в еко-парку


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Вовків та вовченят прихистили в еко-парку

Прихисток для вовків з’явився на Міжгірщині. В еко-парку «Долина вовків», що в селі Синевирська Поляна, за тваринами доглядають, їх годують та, якщо треба, лікують. Живуть тут кілька вовчих родин, є й маленькі вовченята. Зараз тут можна побачити сірих степових вовків, карпатських, чорних канадських та білих полярних. Умови, в яких тварин тримали раніше, залишали бажати кращого. Деяких навіть довелось відгодовувати.

На відміну від дорослих вовків, які живуть у вольєрах, вовченята гуляють, де заманеться. Їхню маму яких вбили браконьєри, коли їм був усього тиждень. Тепер вони грайливі та безтурботні, а їхнім життям нічого не загрожує.

У вольєр до вовків заходити категорично забороняється, однак власника еко-парку вони до себе підпускають. Юрій Тюх розповідає і про відданість цих тварин. Коли він годує дорослих вовків, самиця відразу починає їсти, а самець спершу несе їжу до вовченят, а потім вже їсть сам. В дикій природі вовки також завжди піклуються про своїх і ніколи не залишають їх напризволяще.

Хоч еко-парк відкрили зовсім нещодавно, побачити цих диких тварин охочих вже вистачає. Цілком можливо, хтось з цих тварин повернеться у дику природу, а хтось залишиться тут. Та, як обіцяє пан Юрій, незабаром еко-парк планує розширювати. Тож на прилеглих територіях вже зовсім скоро оселятьсяі інші дикі тварини, які знайдуть тут прихисток.2018-07-02
переглядів: 771
джерело: М-Студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(синевирська поляна)

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.