«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

КУБОК КАРПАТ-2018 СУМІСТИЛИ З ФЕСТИВАЛЕМ ПРОВОДІВ ОТАР НА ПОЛОНИНУ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


У мальовничому верховинскому краї керівництво Закарпатської громадської організації «Федерація шашкових ігор» у рамках обласного фестивалю «Проводи отар на полонини» організували свій «Кубок Карпат».

Шашкові змагання пройшли на базі відпочинку «Кам’янка», що на Синевирському перевалі, за підтримки депутата обласної ради Івана Шкирти та високопосадовців Міжгірського району.

З самого початку вдало стартували представники Міжгірщини В. Савинець, В. Голодняк, І. Скира, Ю. Пиринець. Однак у особистій боротьбі за призові місця згодом вони трішки відстали. Зате без поразок пройшов увесь відведений час переможець відкритого обласного шашкового турніру Й. Ганич із Ужгорода. Другу сходинку п’єдесталу пошани зайняв представник Свалявського району К. Улман, а ось третім виявився М. Кошілко з Тячівщини.

Переможців, як годиться, відзначили кубком, медалями, грамотами та заохочувальними призами. Їх вручили голова Міжгірської районної ради Василь Щур, керівник райдержадміністрації Василь Юрик та очільник селищної ради Віталій Цімбота.

Користуючись нагодою, усі присутні побували й на фестивалі проводів овець на полонини, де подивилися видовищні змагання, скуштували різноманітні місцеві смаколики. Особливою популярністю, звісно, могли похвалитися продукти вівчарства – сири, бринза, вурда.

Учасники турніру з неперевершеними враженнями роз’їхалися по домівках, вдячні організаторам за шашкові баталії, поєднані з чудовим відпочинком. І домовилися про нові зустрічі в майбутньому.2018-06-27
переглядів: 219
джерело: М. ПЛЕЦЬ, суддя змагань

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.