Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

ВІТРОПАРК НА ПОЛОНИНІ БОРЖАВА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


ВІТРОПАРК НА ПОЛОНИНІ БОРЖАВА

Для усього світу вітряки, що дають дешеву, а головне екологічну електроенергію – не новина. Утім, у нашій країні інвесторам, що готові втілювати подібні проекти, дехто намагається ставити палки у колеса. Вже доволі довго точиться боротьба стосовно будівництва першої у Закарпатській області вітрової електростанції на полонині Боржава. Його противники говорять про шкоду довкіллю (це треба було таке придумати), розгорнули справжню інформаційну війну у ЗМІ проти зеленої енергетики. Утім, журналісти програми «Територія закону» з’ясували, що в першу чергу причиною такого супротиву є щось інше… Що саме? Дивіться у програмі.2018-05-18
переглядів: 1053
джерело: Територія Закону

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(18):

2018-05-19 патріот
я вас на капусту поріжу підери продажні. Найшли пару продажних верховинців і хотят гори засрати. Соломко, приходи в Міжгіря. Я тя імлю обратно пуд шконкою спати будеш.

2018-05-18 Нестор
Жид жид хмара за тобов біжить із кошико із ножиком де тя зловить там тя заморить

2018-05-18 ЖИДка
хочу русиина

2018-05-18 Мольфар
На глибині гори "" Магура"" є Морське Око воно спить,і проснеться потопом для села Пилипець, Ізки,Буківця,Річки,Тюшки,до Бескіда Та Міжгіря, забере і змиє на шляху все.БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ПОТОПУ,,,

2018-05-18 Іван млаковий
Буде война світу із жидів валянки будуть

2018-05-18 Народна-Рада
Негайно скликаємо нараду!! Буде постанова великої могутньої Народної-Ради!!

2018-05-18 ЄЛЕКТРОСІТЬ МІЖГІРЯ
АХМЕТОВА ПОВІСИТИ ГОЛОВУ ОРЛАМ ВІДОРВАТИ ЖИДІВСЬКУ ЯДЕРНУ КУСКАМИ ПОВИДОВБУВАТИ З НЬОГО ЖИВОГО ЖИДУНА.ГОЛОВА З ПЛЕЧ.

2018-05-18 Баба Пилипова
А громичко би їх побило.а гута би їх спалила цю жидову.а нечиста сила би їх узяла до звору над тисов.порошенка спалити живим над шипотом попіл посипати єврейський обиріг від жидів розвіяти горами.бук би їх повісив єврейську немзу.

2018-05-18 кат
ковбиці сокири і голови з плеч.

2018-05-18 Був. правоохоронець
Люди! Не вірте цій брехні та агітації Андрія Коненченкова (Конченого), тому що вони переслідують свої цілі-ще більше збагачення олігархів. Брехня про забезпечення регіону електрикою.Міжгірці! Прошу Вас, молю Вас - не вірте!!! Ще й Поп з Ужгорода, будь проклятий, підключився.... Дебіле! Які інвестори ? Що ти говориш! Волівчани! Ставку вже роблять на Вас. Не піддавайтесь!!! Соломко!!!Що ти робиш? Міжгіря вже відфутболило.Хочут роздерибанити ще й полонину. Не дайте!!!!!!!!!! Шановний Пересоляк - ти що, тоже продався олігархам? Ти ж в цьому не зовсім розбираєшся. Лісом ніхто не займається, а до полонини взялися.Не дайте себе взути.Люди!!! Ви ж нормальні! Боріться і не слухайте лапшу. Слава Україні без дебільних агітацій!

2018-05-18 Гора Жид ТА ОБНОГА
Самольот ? Автобус ? Авто ? ПОТЯГОМ ДО ГИМБИ??? ЗУСТРІЧАЄМО ВАС.....;)

2018-05-18 Впс
Рейс Гимба телявов без пересадки

2018-05-18 ПРАВДА
МИ БУДЕМ БОРОТИСЯ З ЄВРЕЯМИ ЯКІ ЗАЗІХАЮТЬ НА МІЖГІЩИНУ.ВСІ РАЗОМ ДО БОЮ ІЗ ЖИДАМИ.

2018-05-18 НІ,НІ,НІ!
Уже маємо приклад з електростанцією в с.Н бистий,ні робочих місць, ні дешевої електрики, ні риби в річках міжгірщини.І без вітряків маємо шквальні вітри,град,зливи.НІ ВІТРЯКАМ!

2018-05-18 катя
які вчорта вітряки йобнуті жиди де пхаються до горняти лізут пак най фабрики чинят дороги роблят кридити під 0.3 від.річних.вивішати жидівню.

2018-05-18 Нородний контроль
Дорогі жителі нашого Міжгірського р-н!!!!! Звертаємось до вас з проханням,захистити права власності своїх домівок та гори, з чорною яфиною.....

2018-05-18 Громада Міжгіщини
Захистимо гори! Захистимо зелений туризм! Захистимо водопад Шипіт! Захистимо простих жителів Міжгіщини!

2018-05-18 !!!-!!!!!
Чому верхушка жидів не припинить вирубку лісу КАРПАТ??? Це бізнес який хочуть привласнити собі до кишені жидова!Хто зазіхає на Боржавські полонини? Ахметов? Чи Порошенко рошенівський? Відповідь лине одна,геть жиди з України! Робити аналіз проекту вітряків ризиковано,це молоді гори які дадуть про себе знати лихом для жителів Міжгіщини!!!-!!!!!

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.