...

Курортні питання


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Курортні питання

Питання розвитку туризму для Міжгірщини актуальне, як власне і земельні питання та питання сплати податків до місцевих бюджетів. Ми розповідали про звернення окремих підприємців з приводу виділення земельних ділянок там, де здійснюється підприємницька діяльність у сфері туризму. Що ж кажуть у Пилипці про такий вид бізнесу та чому вказують на тому, що діяти потрібно згідно закону?2018-05-07
переглядів: 712
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2018-05-10 Чоловік
До чого йде світ? Люди йдуть напастю на людей,роблять один одному біду,відкрито радуються проблемам. Все в життю вернеться бумерангом-кожному дістанеться по заслугам.Еко чи ще якесь г...о,а все одно то плани злих людей сього світу.І якби они били ідейниками то одно,а фактично всі шукачі легкого заробітку .

2018-05-10 чаювальник
від того еко всталася лиш назва, з якою заманили людей у групу, а тепер розміщают лише проплчений довбалику матеріал

2018-05-10 Оля
Складаєся впечатлєніє що то всьо по плану в них і заказне

2018-05-09 ""Шукачі сміття""
Проїли)))

2018-05-09 до ЕКО
Пан Цендра постійно на своїй сторінці у ФС фоткає мусор,калюжі,констатує наявність відходів.Для чого це все? Треба почати із себе і показати приклад,почати прибирати,так,як адміністрація рацонна,освіта,школа,сільрада. А рекламувати біг,мязи свої то добре,але не цікаво тото нікому.Нащо було створювати ту групу ЕКО?Треба було назвати так-"Шукачі сміття"

2018-05-08 ?
Всьо прораховує .

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.