...

Сільраду зобов’язали привести до ладу документи на землю, на якій розмішений дитсадок


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


Сільраду зобов’язали привести до ладу документи на землю, на якій розмішений дитсадок

Закарпатським окружним адміністративним судом задоволено позов Хустської місцевої прокуратури в інтересах держави до Майданської сільської ради про зобов’язання оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій знаходиться дитячий садочок.

Так, прокуратурою встановлено, що власником будівлі, в якій діє дитячий садочок є територіальна громада с. Майдан в особі Майданської сільської ради.

Разом з тим, упродовж 15 років сільрада не вжила необхідних дій для оформлення права постійного користування земельною ділянкою на якій знаходиться ДНЗ, створюючи, таким чином, ризики для нормального функціонування закладу в цілому.

На даний час в садочку, який є єдиним для цього села, виховується близько 40 діток.

І така протиправна бездіяльність може стати поштовхом для зловживань щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою, що, в свою чергу, може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

Відтак, суд, врахувавши доводи прокурора, зобов’язав сільраду оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку площею 0,13 га, на якій знаходиться дошкільний навчальний заклад.2018-04-19
переглядів: 989
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2018-10-22 Правда
Петре підере вонячий

2018-10-21 Петя
Олюшка моя де ти

2018-10-20 Оля
В сиглі уже асфальт поклав і газ провів жидок петро О сталося ще майдан переконати і закопали трубу гарненько

2018-10-20 Депутат
На кінець наш голова Саша робить добру справу разом з директором Оруса запланували будівництво католицької матері божої на повороті за верх добра справа щоб майданська громада дала прокласти водопровід з ясіня у соймівський завод

свіжі новини:
(майдан)

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.