Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

ШКОЛЯРІ ПОТУРБУВАЛИСЯ ПРО ПЕРНАТИХ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


ШКОЛЯРІ ПОТУРБУВАЛИСЯ ПРО ПЕРНАТИХ

Міжнародний день птахів, який започаткували для захисту навколишнього середо­вища понад століття тому і традиційно відзначають 1 квітня, восьмикласники Міжгірської СЗОШ ім. Августина Волошина – члени шкільного лісництва, що тісно співпрацює з місцевим держлісгоспом, вирішили ознаменувати конкретною справою на користь пернатих.

На уроках трудового навчання під орудою педагога Володимира Залезинського старанно виготовляли шпаківні. Разом зі своїм керівником Світланою Живчин юні орнітологи розвішали пташині будиночки у лісовому масиві урочища Йойкавець, що на околиці райцентру, у присутності працівників «зеленого цеху» на чолі з головним лісничим ДЛГ Петром Бойком.

Тож співробітництво підприємства й навчального закладу має і профорієнтаційний характер. Скажімо, Іван Іванина вже гордо заявляє, що після школи мріє вступити у лісівницький виш.

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ2018-04-16
переглядів: 816
джерело:

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2018-04-21 Бистрий
Пінч опинився аж в вароши найшов собі кобіту тепер як тарчиниць болтає по телефону та хвалиться

2018-04-18 пацкани
Що то за дурік якись у челлених гатьох кажуть потягнув мотор із фонтана.Дуріку верни мотор на місто бо ми тя втопиме у фонтані.

2018-04-18 Пінч іван
Попик доти дотягнув пяну николяшку що тота беременна від попа лиш не знати ци від старого ци від малого

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.