Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

ВЕРХОВИНСЬКЕ ВІДЛУННЯ ПАРАЛІМПІАДИ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село келечин


ВЕРХОВИНСЬКЕ ВІДЛУННЯ ПАРАЛІМПІАДИ

Безпосередню причетність до цьогорічних білих Олімпіад, що проходили в південнокорейському м. Пхьончхан, має і Міжгірщина. У ХІІ Паралімпійських іграх брав участь Сергій Романюк – вихованець талановитого вчителя фізкультури з Келечина Василя Коваля. До речі, його учень родом із села Чорна Тиса на Рахівщині – єдиний закарпатець, який захищав честь України на такого високого штибу змаганнях.

Василю Андрійовичу, як оцінюєте виступ на Паралімпіаді свого підо­пічного?

– Лише схвально. Завоювати сьомі місця в лижних перегонах на дистанції 20 км і біатлоні (12,5 км) – це, безумовно, вагомий успіх Сергія, якщо врахувати той факт, що він був дебютантом. У його активі ще 12-те та 14-те місця в інших видах. Йому лише 22 роки, отож, як кажуть, усе ще попереду.

Як вийшли на Сергія, адже він із іншого району?

– Кілька років тому директор Закарпатського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Чегіль запропонував очолити команду збірної області із зимових видів спорту. Я не відмовився, хоч усвідомлював труднощі й відповідальність. Довелося мотатися по всьому краю в пошуку молоді з ураженням рухового опорного апарату, вадами зору тощо, яких треба було виводити на спортивну арену. У 2012 році в поле мого зору потрапив і рахівчанин С. Романюк, який за нещасного випадку першокласником переніс важку травму руки. Інтуїтивно відчув, що хлопець перспективний. Одразу за знайомства я переконався, що цей юнак має устремління до повноцінного життя, в тому числі хоче активно займатися спортом. Після завершення школи порекомендував йому навчатися у Міжгірському профліцеї. Керівництво освітнього закладу турботливо опікувалося ним, допомагало. Наполегливо тренуючись у нашій гірській місцевості й постійно проявляючи силу волі, Сергій неодноразово проживав і в мене вдома – майже півтора року. Дружину Марію Михайлівну за калорійне харчування ласкаво величав то мамою, то тіткою. У нас, за його словами, почувався як рідний. Підготовку проводили і на Львівщині – в реабілітаційному центрі в Яворові або СТБ «Тисовець» на Сколівщині. Вже наступного року Романюка включили в паралімпійську збірну України. Гадаю, що він уже найближчим часом заявить про себе на високого рангу першостях.

Знаю, що Ви розраховували ще на кількох своїх вихованців.

– Надії передусім покладав на Дмитра Дербака з Колочави та хустянина Вадима Шутка, які вважалися кандидатами на паралімпіаду, але, як не прикро, не витримали навантажень, а можливо, й злякалися труднощів, відмовившись від боротьби за путівки у Південну Корею. Хоча зараз вони змінили своє ставлення до тренувань і бажають повернутися в лави збірної.

Маєте нових перспективних спортсменів?

– У склад збірної вже включені перечинець Олександр Требуца, Андріана Капустей із Мукачева та Тетяна Лозан із Н. Студеного. Вірю, що на наступній Паралімпіаді буде більше закарпатців. Користуючись нагодою, звертаюся до дітей із інвалідністю та їхніх батьків, щоб наслідували Сергія Романюка, бо спорт робить людину здоровішою, додає наснаги в житті й, звісно, возвеличує її. Хто має бажання проекзаменувати себе у випробуванні, одразу даю свій мобільний телефон (0662347413), щоб записатися в регіональний центр «Інваспорт».

Наше інтерв’ю буде не повне, якщо не згадати вашого сина-тезку. Він був одразу на двох білих Олімпіадах. Про свої враження розповідав?

– Василь у складі спортивної делегації нашої держави виконував амплуа сервісмена, себто професійно забезпечував змазку лиж. Якщо наші паралімпійці здобули такий вагомий урожай медалей, посівши в загальнокомандній боротьбі почесне шосте місце, значить, ковзалися бездоганно. Своїми думками ще не встиг ґрунтовно поділитися, бо має трішки відпочити, тим паче, він молодий сім’янин. І все-таки краще йому особисто розповісти про дворазовий вояж у Пхьончхан.2018-04-15
переглядів: 957
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2018-04-19 Кіндор
Поп клоп

2018-04-18 Мінздрав
статистика показала що 80 процентів українців страждають психічними розладами 50 процентів є інвалідами по психічним розладами що нескривають хворобу і отримують пенсії а інші то високопосадовці судді прокурори адвокати юристи поліцейські які лікуються таємно у приватних психіатричних диспансерах.

2018-04-17 Дикун
Попик скоро за дідом у дурку піде

2018-04-17 Ростик
Мало вам біди що бічами поставалисьте алкашами попик від спирту пострупавів

2018-04-17 Коля
Най печут буде їх печи у грудях і так поспивалися лепаві свині бистрянські

2018-04-17 Ріка
То попик струпавий із лепавим кольбиком а городив потім Іван Шкрюба

2018-04-16 Лена Леонтівна
нибудут більше мусорити як я тувалєт висиплю на Альтанку і по периметру най пахают. будуть дома сидіти ка у шпорі солонину пичи

2018-04-16 Село
То Пізюк із Кольбиком бухарили та була з ними курва міжгірська Марина що її чоловіка кличут у Міжгірю Моряк то вона з ними плоти ламала.

2018-04-16 Вадас
А файно тото лісники зробили людям оби відпочивали,і обгородили веблицями новими, мені би треба пару виблиць на пліт піду нічов та відобю і колики повириваю, а ще алтанка там гарна нова чоловікня оде звідав казав що три тисячі давби требаби украсти лиш сам то всьо непонесу

2018-04-16 Піф
Сночи белень в кошарі каміння копкав між майданом і бистрим

2018-04-15 Майдан
Бистрянські варвари між майданом та бистрим розбили огорожу на місці відпочинку і насмітили зелений жигуль та біла таврія

2018-04-15 Звірі
Швайцир на погари вирубує краде всю хащу нищит від нас усі дупла де ми будемо жити не буде білочкам грибів ой біду наробив швайцир і дале робит рятуйте....

свіжі новини:
(келечин)

свіжі коментарі:
(келечин)

всі коментарі

найбільше читають:
(келечин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.