...

Володимир Маркович – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту



Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.



Hosting Ukraine

село колочава


Володимир Маркович – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Володимира Марковича добре знають не лише жителі Тереблянської долини, Міжгірщини загалом, а й Закарпатської області. Визнання здобув завдяки своєму творчому таланту. Його голос по-справжньому можна назвати «золотим». Без його участі не обходяться районні торжества, він постійний учасник обласних творчих фестивалів. Вчитель музичного мистецтва Горбівської ЗОШ І-ІІ ст., Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ №3 у минулому році був учасником пісенного фестивалю «Євробачення-2017». І ось нова перемога, новий успіх на теренах творчості. Володимир Маркович – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України. Своїми враженнями від успіху ділиться лауреат.

-Володимире, що спонукало вас піти на здобуття цієї важливої відзнаки і хто в цьому посприяв?

-Перший такий важливий для мене крок у творчому плані був, звичайно, у минулому році, коли я пішов на пісенний конкур «Євробачення-2017», що проходив у Києві. Наважитися стати учасником цього іменитого форуму мені допомогли люди, які вірили і вірять у мене, мій талан. За що я їм щиро вдячний. Саме за їх підтримки я наважився на участь у престижному конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України. Це, в першу чергу, наша районна влада, зокрема сектор сім’ї та молоді райдержадміністрації, яким завідує Тетяна Горова.

-Розкажіть трохи про конкурс, ваші емоції від нього?

-Цей конкурс започаткований у 2007 році. На участь у ньому висувають молодих людей, віком до 35 років, які досягли певних успіхів у тому чи іншому напрямках. Цьогоріч його учасниками були 265 осіб, з яких 20 кращих кандидатів у різних номінаціях висунули на присудження Премії за досягнення успіхів у 2016 році, серед яких Закарпатську область представляв я – вчитель музичного мистецтва з Верховини. Нагородження, а це Диплом, нагрудний знак і грошова винагорода, проводив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, мав нагоду поспілкуватися і з його заступником Олександром Яремою. Звичайно, що емоції від зустрічей, загалом від такого форуму позитивні і незабутні, мотивуючі до нових творчих звершень. Я познайомився з цікавими молодими лідерами, серед яких волонтери, учасники АТО, громадські діячі, вчені, DSC 0325DSC 0248навіть був священик.

-Що для вас особисто значить участь у конкурсі?

-В першу чергу те, що Уряд підтримує ініціативних молодих людей, активізує на участь у суспільно-політичному житті України загалом та на місцевому рівні, заохочує до подальшої роботи і нових досягнень. Для мене особисто – у мистецтві, у пісні, якій я присвятив своє життя.

-Що маєте на увазі?

-Як уже відомо, я з родини музикантів. Бог наділив мене талантом, голосом, який радує моїх земляків. Ми створили сімейний творчий колектив, який працює над тим аби не лише зберегти, відродити народні традиції наших предків, а й дати їм нове звучання, нове життя. Плануємо свою творчість поширити в благодійній діяльності. А це - виступи перед людьми, які живуть у сиротинцях, дітьми-сиротами.

Для мене, як учителя музичного мистецтва, важливим фактором є залучення до творчості учнівської молоді. Перші кроки уже є. Ми створили учнівський хор із 50 учасників. Надихає мене і авторська робота. Нові задуми, нові пісні. Улюбленими глDSC 0144ядацької аудиторії стали «Родина», «Краю мій рідний» тощо. У тісній творчій співдружності працюємо з землячкою Наталією Тумарець, педагогом і талановитим музикантом. Сподіваюся, що незабаром у виконанні дуету «Мова» зазвучить нова авторська пісня. Ну, а фінансова винагорода у конкурсі – це інвестиції у мій особистий розвиток.

-Від редакції газети, ваших численних шанувальників ми щиро вітаємо вас, Володимире, з високою відзнакою і бажаємо нових пісень, нових творчих успіхів.


Володимир Маркович – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Володимир Маркович – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України


2018-03-30
переглядів: 2219
джерело: Марія Рубець

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(24):

2018-04-05 Колачик
"""ПРИНЦЕССА"""

2018-04-01 Правда
Я йому зроблю переслідування псові вонячому. Най лиш слово би уповів в очі.

2018-04-01 прихожанин
цілий рік піп мандзюк сіє в громаді ненавість та розбрад, постійно призиває до самосуду, погрожує в будущім переслідуваннями різним людям, попри се всьо виписує задарь хащу та продає тайком, а перед пасков кається в своїх гріхах і дамає що після виликодня опять мож жити по-новому!

2018-04-01 сморчок
не мужик

2018-04-01 Порошенко
Замість Авагова іде Москаль міністром свій чоловік.

2018-04-01 ДЯКУЄМО
І ВАС ОТЧЕ З ШУТЬКОЮ)

2018-04-01 Не я б"ю верба б"є
З Вербною неділею всіх!

2018-04-01 Народна-Рада
о.Василь Манзюк,це захисник Міжгірського р-й.!

2018-04-01 Слава Героям
Сморчков о.Манзюка так боїться як чорт ладану.Слава МАНЗЮКУ ВОЇНУ ЗАХИСНИКУ.

2018-04-01 читач
був би сморчков мужиком - прийшов би в неділю у церкву і настріляв вонячому гітлеру по писляку оби всі віділи. А так баба з клітором. Тфу.

2018-04-01 володько
вівчарити я не буду боюсь барашки

2018-04-01 косий верх
йди володю вівчарити до нас у косий вирьх ту будеш вівцям грати там твоє місце біля овець

2018-03-31 весна
йдім клумби в соймах робити, будемо параду мати)))

2018-03-31 амазонка
у нас талановито грают талановито співаут талановито лижут жопи єдно другому. коби так талановито дороги робили. я вже днись не могла ни коло тополі проїхати ни сойміський міст подолати. бридко і ганебно

2018-03-31 щастя
побачити це спокій на серці .....

2018-03-30 румини-чобани
чобанов мамирис мий чобани мий мий

2018-03-30 пастух
мий чобане мий-мий

2018-03-30 бо
вівчарів по почерку видко! а Володя то є талант!

2018-03-30 Юра
вівчар з колочавм-колочавський Мацевко

2018-03-30 воєнком
цьому таланту марковичу непотрібно купувати групу він з групою вродився і я йому видав військовий квиток з буквою = Д =

2018-03-30 солдат
в армії сись талант служив ци вже му нінько пошорив групу

2018-03-30 ицько пожарник
то цей дурачок депутат маркович в церковні діла лізе порядки наводити ????????

2018-03-30 ляшко
яка в цього марковича морда дебільна зразу видно що дурачок

2018-03-30 Володимир Маркович
Золотий голос Міжгірщини

свіжі новини:
(колочава)

найбільше читають:
(колочава)



© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.