«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено

На Закарпатті, біля "озера Синевир... вже повним ходом проходить підготовка до зйомок: перекрили пішохідну зону навколо озера, побудували будиночок, в якому по сценарію, буде жити головний герой фільму", - інформує в соціальній мережі Фейсбук Олег Турко.

Йдеться про зйомки українсько-французького трилеру «Останній крок», свою останню роль в якому зіграє відомий французький актор Жан Рено.

«Останній крок» – це спільний проект України та Франції. З французького боку виробництво картини здійснюють компанії «EAST 35» та «SEVEN 52».

Проект цієї стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан, продюсерами – Корін Бенішу, Лоран Тальрон, Флоранс Моос, (EAST 35», «SEVEN 52»), Оліас Барко та Олег Герман («ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН»). Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії «Сезар» французький кінооператор Т’єррі Арбоґаст.

Найбільш розшукуваний з-поміж анонімних найманих вбивць, Генрі насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихисток у його шале. Чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше рятує життя…

За словами режисера Фредеріка Петіжана, «Останній крок – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою. Ця розповідь виводить на сцену Генрі, героя кількох днів, що дивно сплетені між собою за допомогою ненависті та зачарованості».

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Залучення до співпраці Жана Рено як кінозірки світового рівня, окрім перспективності власне проекту, означає ще й визнання української кіноіндустрії світовою професійною спільнотою».

У фільму зірковий каст: головну роль виконає відомий актор французького кіно Жан Рено, для якого ця стрічка стане заключною в його кінокар’єрі, канадська акторка Сара Лінд, англійський актор Том Хоппер, американський актор Гарі Дурдан, а також українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді.

Вихід стрічки у прокат запланований на 2019-ий рік


На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено

На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено

На Синевирі вже спорудили будиночок для героя останнього фільму Жана Рено


2018-02-21
переглядів: 1365
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(15):

2018-02-24 ДО Кольбуда
+11 МОРОЗУ)))

2018-02-24 Мета Кульбіда
8-Березня,погода буде +11 ГІДРОМЕТЦЕНТР

2018-02-24 !!!-!!!!!
Це риса характеру людини,яка цілковито відповідає дійсності,істині.Спереди-- блажен муж,а сзаді-- вскую шаташася !!!-!!!!!

2018-02-24 Писарю
Ти лише писати знаєш бо ти НЕ УДАЧНИК І ТЕБЕ ЖАБА ДАВИТЬ

2018-02-22 хто такий
Барна

2018-02-22 ДЛГ
Барна немає впливу на лісничих,-бо він сам ворюга.

2018-02-22 чуйка
хай буде все добре

2018-02-22 Прогноз
І в міжгірю тоже буде зміна влади, і тогди вже суки нигде не спрячутся.

2018-02-22 Романс
Хай щастить Тобі в дорозі

2018-02-21 аналітик
у Тячеві даунський бунт)

2018-02-21 До директора ДЛГ
Лісничий Атаманюк Юра нині 21 лютого назад повіз до себе на пилораму лівий ліс(калібровку) лісокомбінатськов фішков і так робит регулярно зверніть на це увагу Іван Юрович

2018-02-21 ВО "СВОБОДА"
Запалимо шини,про недовіру чинному президенту України Петру Порошенку.

2018-02-21 Пак
у тячові щини палають а у мужгірю коли запалають?

2018-02-21 сергій
іван юрійович нині атаманюк фіщкою лісокомбінату завіз до себе 25 кубов калібровки і сяк возить три рази на тиждень а для інщищ підприемців у ього лісу ема докі се буде йти

2018-02-21 регочу
поїдьте у Францію і постойте хижу біля Мон-Сен-Мішеля. Точніше попробуйте строїти. Там жандарми покажут вам європейську гідність)))

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.