...

Відбулася нарада з питань обговорення будівництва дороги Студений - Хащованя


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Відбулася нарада з питань обговорення  будівництва дороги  Студений - Хащованя

Сьогодні, 19 лютого в обласній раді відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття офісу представництва Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” в Закарпатській області.
Реалізація спільного проекту дозволила ув'язати два райони Закрпаття та Львівщини в один потужній гірськолижний бренд (ФОТО)
Асоціація діє 10 років спільно для розвитку Карпат. Її місія –формування політики розвитку Карпат на підставі мереживої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів. Членами Асоціації є 62 органи місцевого самоврядування карпатських областей, з них – 11 із Закарпатської області.

Передумовою відкриття представництва на Закарпатті стали спільні проекти в рамках Програми « Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» в частині секторальної підтримки.

У рамках заходу відбулася також розширена нарада з питань обговорення одного з таких проектів - будівництва дороги між населеними пунктами с. Верхній Студений Закарпатської області та с. Хащованя Львівської області.

Участь у заході взяли: голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, голова Львівської обласної ради, який очолює Правління Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” Олександр Ганущин, виконавчий директор Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин, голова Свалявської райради та заступник голови Правління Асоціації Мирослава Ливч, депутати облради: директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, а також начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович, в. о. голови Міжгірської райдержадміністрації Василь Юрик, голова Славської селищної ради (ОТГ) Львівської області Володимир Бега , Нижньостуденівський сільський голова Міжгірського району Василь Славець, представники виконавчого апарату облради та ін.

Наголошувалось, що Сколівський та Міжгірські райони є центрами гірськолижного спорту та туризму в України і характеризуються значним туристично-рекреаційним потенціалом. Ці райони є найбільш екологічно чистими куточками нашої країни. Однак прямі транспортні зв’язки між ними відсутні. Дістатися від одного до іншого можна лище, подолавши понад сто кілометрів за трасою. То ж ідею влаштування зручного автомобільного зв’язку, що сполучатиме гірськолижні курорти Тисовець, Орявчик, Плай, Славсько, Волосянка, Пилипець можна, відновивши історичний шлях між селами Хащовня та Верхній Студений, що дасть змогу ув’язати два райони в один потужній гірськолижний проект. Для цього потрібно побудувати 12 км сучасної автодороги між ними.

Львівські представники приїхали з твердими намірами та рішенням, що цей проект - взаємовигідний для обох областей.

Своїм бачення щодо реалізації цього унікального проекту поділилися інші учасники наради, висловлюючи пропозиції, зокрема, щодо проходження за потреби процедур відчуження земель від лісового фонду, проведення проектних робіт, виготовлення ПКД з погодженими частками фінансування, експертизи проекту і т д. Йшлося також і про необхідність підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською та Закарпатською областями, де прописати спільні дії областей щодо будівництва нової дороги Хащованя- Верхній Студений. Адже, на переконання учасників наради, це стане спільним туристичним брендом двох сусідніх дружніх областей, яким відтак пишатимуться громади.


Відбулася нарада з питань обговорення  будівництва дороги  Студений - Хащованя

Відбулася нарада з питань обговорення  будівництва дороги  Студений - Хащованя

Відбулася нарада з питань обговорення  будівництва дороги  Студений - Хащованя


2018-02-19
переглядів: 1359
джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(24):

2018-02-23 лопушне
Банду геть!!!так йе подивити який майе хороми то заробив а у синця тоже,а машин мают.а його подчиньонни мают машини а що чи велики мозоли на руках вид роботи живодьори.треба всих поминятти у тому казначейство.лисництви дати роботу молодим.

2018-02-23 Лопушне
Лісничий Атаманюк Черлений Юра бог го покарав за то що поздавав людий син му тоже Лісничий який майдані попав у дтп розбив іномарку і став інвалідом возомнилися богами берегів невиділи міліонери на простих людий наплювали бог їх покарає дуже дуже за людську муку ім руки і лаби повикручує всім

2018-02-23 До барни
Атаманюка заберіть із лопушного бо буде то що бкло у тячеві будемо палити шини і буде скандал на рівні україни я думаю вам цього не треба

2018-02-21 читач
якісьта файні ущльопки кілюхаті

2018-02-21 всім
миру только миру

2018-02-20 пі пі пі
шалена мишка пі пі пі

2018-02-20 ???агро-ялина-держспец???
чем блещет всегда героиня романа изящное платье мышиного цвета

2018-02-20 Ок
Голова Обл.Адм.П.Худинець.Особисо дорогу полагодить.

2018-02-20 ха ха
чупу - залупу

2018-02-20 "Прикриття зверху"
"Лакома шматка"

2018-02-20 Коля жабляк
Чекан Слава се тот що му Владік Онишко пиздяк начистив допобачіння

2018-02-20 грибінець
сундук мерця

2018-02-20 до біта
а суд піратський на далеких берегах ?

2018-02-20 біта
да світ типирь іздурів? є такі підери голетники які ліззут спеціально у зуби гаруют оби вдарити а дале шантажують обо платиш енну суму або будеш у суді і таких підерів не бити треба, о так бити оби рідні неопознали

2018-02-20 грибінець
Вітаємо Худинця))) А ти моцкалю чиши в донецьк із петухом на крисах

2018-02-20 Голова Обласної Адміністрації
В.І.Худинець!

2018-02-20 кат
рижого на АТО

2018-02-20 ДІАНА ТА АРІНА
А ЧЕКАН ЦЕ ХТО ?

2018-02-20 Іванка
Чеканови член у писок а не 1000 доларів бо він чмошний підорас

2018-02-20 Щасливчик Лучано
Троє збережуть секрет,якщо двоє із них мертві.?????

2018-02-20 Полячок
Москаля дулу а Худинця Гуру

2018-02-20 міжгіря
Худинець В І папа района завідуйте йому невдахи

2018-02-20 Сигла
Чекан посослав хрен а не бакси придурки хотів дітвака обіграти а дістав болт

2018-02-20 поляки
польські нацисти

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.