Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

СТАРІСТЬ НА РАДІСТЬ, ЯК ВЕЛИКА РОДИНА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


СТАРІСТЬ НА РАДІСТЬ, ЯК ВЕЛИКА РОДИНА

БЛИСК І ТІНЬ ЗОЛОТОЇ ЗІРКИ ДОЯРКИ З ІЗОК

Діти – одна з найбільших земних радостей. Ганна Бобинець (на фото) із Ізок потішилася наприкінці минулого року тим, що стала прапрабабкою, коли правнучка Таня з чоловіком Михайлом Гецянином народила доньку Євгенію.

На фермі – від світанку до вечора без вихідних
Тепер у пані Ганни, нівроку, рокаш нових поколінь – довелося навіть брати калькулятор, щоб усіх перерахувати, адже живуть вони не лише в її рідному селі, а й на Тячівщині, в Мукачеві, на Тернопільщині й аж у Чехії. Нарахували 11 онуків, 19 правнуків, приплюсувавши й праправнучку.

Усі без винятку милі серцю бабусі, яка 23 червня відзначатиме пристойну круглу дату – 90 літ. Ганна Михайлівна сьогодні найстарша за віком людина в осідку, що налічує трохи менше трьох сотень дворогосподарств. Сумує, що нема в живих ровесників, багатьох знайомих і близьких, з котрими можна би погомоніти. На велику її скорботу, і сини Василь та Юрій відійшли в інші світи. Народила та виростила шістьох, з-поміж них лиш одна дівчина. Щиро зізнається, що більше бавить-пестить онучат, ніж довелося своїх кровинок приголублювати. Не вистачало часу, бо, крім щоденної роботи, в мозолях будувалася хата для багатодітної сім’ї. Як і чоловік Федір Федорович, який помер 11 років тому, трудилася в місцевому колгоспі. Коли була ланковою рільників, які вирощували на пісних крутосхилах картоплю, то ще сяк-так. А як у 35-річному віці стала дояркою, бо одна несподівано залишила молочнотоварну ферму, то клопоти помножилися – від світання до смеркання, без вихідних і підмінних доглядала за худобою. Стадо маржин налічувало два десятки, котрих треба було випасати й подоїти. З раннього дитинства Ганна на батьківському обійсті піклувалася за корівчину, щоб була ситою. А в колективному господарстві чоловік, який розпоряджався кормами, часто-густо спеціально їздив у низинні райони за соковитим збіжжям. Допомагали також трудолюбиві діти, поспішаючи на ферму після навчання в школі. І хоч за славою не ганялася ізківська доярка, але коли здобула рекордний річний показник надою, що вимірювався 4650 кілограмами молока від кожної корови, то отримала найвищу нагороду за радянських часів – зірку Героя соціалістичної праці. Такого визнання на всій Міжгірщині судилося удостоїтися лиш їй єдиній.

Володарка найвищої радянської нагороди була безпартійною
Згодом, у 1971 році, на долю Г. Бобинець випав ще один солідний успіх – її обрали депутатом Верховної Ради України восьмого скликання. «Тоді не такі були депутати, як зараз, – каже Ганна Михайлівна. – Серед них були вчені й прості люди, а тепер – одні товстосуми». Сучасні нардепи їй нагадують цирк, бо на засіданнях ганьблять свої мандати пустослів’ям і бійками.

Парадоксальним чи унікальним фактом за тотального комуністичного режиму в її домі стало те, що, маючи такі високі титули, так і не поповнила ряди партійців. Хоча, звісно, були настирливі рекомендації, але категорично відмовлялася, хитромудро пояснюючи, що як ходити на партзбори, то нікому буде корів доїти.

Мешкає довгожителька під однією стріхою з 34-літнім онуком Іваном, його дружиною Мар’яною та трьома правнуками. Господар докорінно та й із витонченим смаком реконструював будинок пращурів, бо майстер на всі руки. Його мати Ганна, яка проживає неподалік у селі Матачів і часто навідується сюди, аж залаялася за минулі трудові будні своєї неньки, бо на фермі втратила здоров’я. Справді, доярський стаж Ганни Михайлівни виявився нетривалим – вимірюється всього 11 роками. Важко захворівши, стала інвалідом ІІ групи і змушена була назавжди покинути свій нелегкий пост.

Щоправда, сама старенька особливо не бідкалася, бо в такі поважні роки слід терпіти хвороби, які чіпляються цілим роєм. Каже, що їй радять робити операцію на око, яке травмувала ще на фермі. Але не погоджується, бо побоюється втратити зір і на інше. Душу й тіло зцілюють щоденні молитви. Бабуся дуже хвалить за душпастирську діяльність теперішнього молодого священика Ярослава Бряника, котрий зумів згуртувати громаду на добрі діла. «Він на землі, а Бог на небесах продовжують мій вік», – ласкаво мовила Ганна Михайлівна.2018-02-18
переглядів: 1761
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(39):

2018-10-31 Позор
Бидло немитоє,бомжик уже му ніс посинів від збраги чмо болотноє до сиріт ся імив імилабися дотя нечиста хворота "жовтобрюхий" чучале ходячий требати землиці щисься не набрав,ічужосільнимись надавав доста за гроші що типирь ся судиш.

2018-10-31 Дубанич
Нині Михайло "жовтобрюхий"у суді хоче відобрати зимлю у сиріт Максимовича Василя ,яка перейшла їм у спадщину від єдиного спадкоємця по заповіту-рідного батька.До відома суддів - заповіт зарегістрований в сільраді.

2018-06-18 .
Богдай погоріли магазиньоші і сироти іх зато що споют чилядь та оббирают підери йобані богдай їх гроші людські і пинзії незогріли

2018-06-18 сигла
светчин спірт всьо попалив всі внутрості у жаби івана

2018-06-17 Верхній Бистрий
сьогодні пішла на той світ прекрасна людина Жаба Іван Федорович.професіонал свого діла.чудовий майстер.та прекрасний керівник.царство вам небесне...

2018-06-17 кат
йуля ботоксом обкололася, похожа на мікірурка

2018-06-17 Сергій
Європеєць молодець.

2018-06-17 до ДЖона
скинь сюди фотку буришина та галаса з жонами із парада)))

2018-06-17 Елтон Джон
мож уповісти ош міжгірський район достойно представлений на марші рівності

2018-06-17 СЕРГІЙ
Я в Києві на марші рівності грошима помогли однодумці.

2018-06-17 хвала
Так дійсно, Михайло Буришин сподобився вкрасти партійні гроші даже на партійній конференції організувавши за рахунок партійних внесків сімейну романтичну подорож в столицю. Дійсно здібна людина, потрібно терміново її вибирати - бо сись знає як заробити (вкрасти).

2018-06-17 Баба Йуля
я і моя голодна команда покажеме вам нові висоти казнокрадства.

2018-06-16 Михайле Ізківський
Дужесь глибоко заліз із своїм язиком і мертвісь облизав тай живісь не забув,після цого подумай хто ти є.

2018-06-16 точмин
хваливсі мішо бурьошкін що сімейну святкову подорож бютовців в київ на форум баби йулі оплатив валера пиринець. хоть сі го знают як развести на крадені гроші, бду голосувати за бютанутих

2018-06-16 Піздец
скоро амінь час пливе куфери треба збирати і забазар комусь відповідати.

2018-06-16 Михайло для Ізківчан
Так чому всі мовчите як барани.Колись Пуйо Федір-пожарник ,разом з Фурдьом і Ковальом та Русняком крутили Вами.Та Пиринець всіх перескакав.Та сволоч ще у гробі буде повертатись від людських проклонів, а те чекає і його сина якщо не забереться з території лікарні та погарі.Він завтра зломить си ногу а потім голову якщо не завтра то прийде на все час.На все це Божа воля.Народ Ізківський длобрий, але не той що прийшли туди як бувший голова с.р. та Пиринці а корінні Ізківчани.Це внтелігентні люди які зуміли зберегти свою рідну церкву а не так як комуністичні прихвости з Келичина і Буківця.

2018-06-16 бютовці
хащокрадии Буришин та Галас зробили собі відпочинок за щот штабівських грошей та поїхали в київ з жонами погуляти та за одно відвідати конференцію, а ви прості йулоботи далі гавкайте

2018-06-16 Елтон Джон
вам дебілам треба Йулю президентом. Ви заслужили на таку)

2018-06-16 Правда
Нащо туди таку людину яка не вміє дві слова звязати ,його виступи на сесії районної ради публікують у нашій районці про що ми можемо оцінити хто він є як він відстоює виборців інтереси,дурні за сто грам обирають от і маємо наслідки.

2018-06-15 Позор
Що Юлька не покликала вишибалу Парасюка Районного депутата в київ на зустріч ,лиш Галас та Будришин пішли лісокрад великий пальці скубе.

2018-06-15 Михайло
Женіть того Синка комуніста у шию з Ізок.най іде у Буковиць.Що ниє на нього людей.

2018-06-15 До Михайла
Ти Михайлику добре пишеш що синок бувшого комуняки привласнив усі Ізки бо отець му не міг лиш ушитку сільгостехніку прибрав із площатки колгозної ,а сись привласнив усьо і ліси обисьме немали де і дриво вирубати ,а ми рукоплещім та сміймеся один з одного бо він над намися сміє що ми дурні йому терпимо десьби йому точно уже кукурікав когут на хижі,і нелиш на хижі навсьому що ничесно нажив. Завтра кіть захоче та повість порічину не пасти коровам нашим таникудися недінеме будеме у стайни держати бо він бог села от дожилисьме .

2018-06-13 До Михайла
Ти Михайле не гавкай на Пиринців бо самись тото сотворив тай коло них помали жиєш. За порічину не реви твої здохлячкися випасуть на тому стадіоні чоловік богдай здоров що приватизував.

2018-06-13 Михайло
Неможу не продовжити ,-якщо ти Васильку такий великий став журналіст що навіть перескакуєш Хому Фазокиша а всіх тих хто з ним працювали а ти був мале підлабузнення.Та чому не напишеш про злодійську банду в Ізках бувшого голову сільської ради та за Ізківську лікарню на території якої син бувшого комуніста відкрив пилораму і ріже незаконний ліс.Мовчить про се і прокуратура.А ти Васильку все це своїми статтями покриваєш.Ізківчани вже скоро нематимуть куди корови на пашу вигнати ,а ти все бачиш і мовчиш ,знаєш і про рішення сільської ради про ці діяння ,шафариння з землею але про це непишеш демократичний журналісте.Я впевнений що прокурор Міжгіря читатиме ці рядки і дасть відповідну оцінку сільскій раді .Ми тобі Васильку писали про це ,але ти все це стер із стола.Це правда.Волоський потік топиться від смердіння і пороху від пилорами ,шуму ,люди немають ся дістати до погарі ,бо там вже приватні землі.І це тих людей землі від яких колись забрала Радянська влада ,а тепер наслідник її синок бувшого голови колгоспу все це прибирає до своїх рук.Щось в Буковиць го не тягне.Хлопці зупиніться бо запалає Погарь і Голиця. Ріка понесе стогін й прокляття до Тиси річки і Дніпра.Будете втікати як приблудні пси які з шакалами зхрестились.Природа викоринить вас як тих ,хто Погарь і Голицю корчував.Не забувайте сволочі Ізянські ,що Василько і бувші Ковалі не захистять ні вас ,ні статки а все у пламені згорить.

2018-06-12 Михайло
Це добре що Пилипчиннець згадує бувшу героїню але він нехоче бачити і тих які колись працювали на таких героїв як бувший Фурдь...він виглядовує старих комуністичних зірок ,а чтму ні разу не згадав за тих що поряд були Бігарь,Заяць...А були в селі і ті які все життя проробили в ланці гнули спину а Василько всьо вихваляв тільки сенретаря парторганізації та йому подібних,Пиринців які і зараз обкрадають ізківчан.Ти Василю дволичний.

2018-05-30 до усім
Люди пишут правду,но правда ніколи і нікому не була потрібна.Привикли все на брехні,як в радянські часи так і тепер.

2018-05-30 Усім.
Що хочу сказати, усі Ваші коментарі дуже різні. Про геройку тай усю файту знають всі... і про то як зірка зароблена, і поо буденність Іванового життя тоже. То всьо весело, но за всьо треба відповісти.

2018-03-11 Бабці
Многая і благая літ,прожити в МИРІ...

2018-03-11 нервана
ганьби вчіжмах штану

2018-03-11 анонім
тот що прикриваеся іменем (сусідка)та думат що Іван подумат на сусідів у вас нич не получится, ти сусіде пишеш за Івана всяку фігню а тогди йдеш та пєш з Іваном!!! ГАНЬБА!!!

2018-03-11 сусідка
а куди маю йти?

2018-03-11 сусітсі
та пішлати ...

2018-03-10 Друг
Тот що писав за Івана в такому стані був як Іван ,оба вони бомжі лиш у цого більша серенча бо баба має сумашедшу пенсію та на широку ногу ступат скоро тотося закінчит,тот написав що Іванова мати жиє у Матачові тота може там лише у гостях била.

2018-03-08 Сусідка
Но кіть Іван майстер на всі руки та я пілот професіонал. Він ся пользує бабинов пенсійов, а то що казав бабу заморозит та бде пенсію брати не написалисьте...

2018-02-26 свій
тебе вже Бог перепросить

2018-02-25 біл..........
но що хотівісь мене посадити? та невдалотися та зато ти типирь хуйово та ходиш по болницьох тобі ліку небуде доки умене не перепросиш якщо яти пробачу тоді ти одужаєш

2018-02-19 Незнайомець
90 літ)))

2018-02-19 Правда
Щось покійному Бігарю та його жоні недали героя хоть він неменше сирота доїв та скотарив.Нигда правди небуло і небуде.Та ті,що тяжко робили уже давно в землі ЦАРСТВО НЕБЕСНОЄ їм.

2018-02-18 Правда
Настоящі інваліди 2-ї групи до 90 років не доживают.А за сю звізду в Ізках всі знают.

свіжі новини:
(ізки)

свіжі коментарі:
(ізки)

всі коментарі

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.