...

Рік тому відійшов у світи Михайло Волощук


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


Рік тому відійшов у світи Михайло Волощук

Рівно рік тому, 5 лютого 2017 року, перестало битися серце Михайла Юрієвича Волощука, відомого в Закарпатті, Україні та за її межами, уродженця міжгірської Верховини.
Відійшов у світи, де на терезах зважують людське життя, достойник. У його долі чистими верховинськими барвами переплелися всі труднощі і звитяги кількох поколінь закарпатців: непросте дитинство в багатодітній родині, труднощі повоєнного часу навчання і становлення, зрілість у праці.
Трудовий шлях Михайла Юрієвича Волощука показав, що за любих соціальних умов, за любої системи можна працювати на благо рідної землі, для блага людей. Де б він не працював, які би посади не займав, які би питання не вирішував – завжди і в усьому залишався мудрим очільником, розумним керівником-організатором, добрим порадником, щирим другом.
Вражала і захоплювала його невгасима горянська жага життя, енергійність, працелюбність, сумлінність, щирість у спілкуванні. До останнього Михайло Юрієвич переймався проблемами держави, краю, брав активну участь в найрізноманітніших політичних, громадських,культурних подіях краю. Він любив людей і це було взаємно. Світла пам’ять про Михайла Юрієвича Волощука живе у серцях рідних і друзів, багатьох наших співвітчизників, які його знали.

Помолімося за душу його у Вічності.2018-02-06
переглядів: 626
джерело: Ольга Тимофеєва

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2018-02-06 ...
Хто це такий?

свіжі новини:
(майдан)

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.