«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

ЯК МІЖГІРЩИНА «МОРЖУВАЛА» НА ВОДОХРЕЩЕ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


ЯК МІЖГІРЩИНА «МОРЖУВАЛА» НА ВОДОХРЕЩЕ

Минулої п’ятниці в багатьох верховинських куточках біля крижаних ополонок водойм можна було побачити «снігових людей». Мова, звісно, про любителів зимового купання. Таких у народі величають «моржами». Незважаючи на мороз, вони масово йдуть до річок на світлий християнський празник – Водохреще.

Останнім часом райцентрівські «моржі» полюбляють приймати водні процедури у боркані – так на місцевій говірці називають заглибини в руслі, що знаходяться на Грабівці (житловий масив Міжгір’я). Тут на білосніжному березі висадився цілий десант купальників. Одним із лідерів ватаги став директор райспорттехклубу ТСО Украни Микола Янчик. Він уже як мінімум півтора десятка років систематично загартовує здоров’я в льодових прорубах. Запевняє, що це дає неабиякий ефект – хвороби, як правило, не чіпляються до тіла, плюс душа чиста, настрій бадьорий. І радить іншим сміливо займатися моржуванням, адже воно підвладне будь-якому віку. Щоправда, застерігає від деяких зайвих зловживань. Навів приклад, як одного разу з ними до крижаного потоку подався знайомий, котрий напередодні для хоробрості спожив чималу дозу горілки. Заціпенілого на морозі нетверезого колегу потім ледве привели до тями.

Цього разу в Миколи Янчика були солідні співучасники. З-поміж них – голова райради Василь Щур, його заступник Іван Кость, в. о. голови РДА Василь Юрик, селищний голова Міжгір’я Віталій Цімбота та інші. Фінальним акордом стало пиття чаю, гарячого винця, безпосередньо на зимовому пляжі, навіть смачний бограч приготували любителі гострих відчуттів.2018-01-28
переглядів: 1081
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2018-02-10 До "Знаю"
пішов ти в жопу тупорилий баране

2018-02-10 да
Дуже сьме сердиті

2018-02-10 Знаю
А видите як сердяться за правду вчителиці майданські ми вашу заступу знаємо виревати уроки у серпні купити за барани категорію а тогди цілий рік нич не вчити бо тупі заочниці та приходити на 15 минут уроку льопати каву брехати говорити по телефону та чекати ба коли карантин хоть до травня а самі ци здасте зно дурнеші

2018-02-10 Ледней
Ти ся не вибачай від учителів. Ти ся вибачай від бвтьків шо пишут туй про вчителів нефайно і непорядно. Бо вчителі заочники самі порядні на світі особенно директори особенно ті які можуть зробити ліпшу в колочаві гімназію. Бо з цеї гімназії в недалекому майбутньрму почнуть указуватися леонарди да вінчі капіци тесли барбаросси наполіони і сталіни. Сталінів буде май много бо сяк хоче небо і звізди і сам панбух

2018-02-09 ...
Шановні батьки, від імені вчителів просимо вибачення за такі незрозумілі вислови у Вашу адресу... Насправді вчителям та батькам потрібно працювати разом над вихованням НАШИХ дітей. І лише для вихованих дітей можна творити казку, старатися від душі й навчати не тільки 15 хвилин)

2018-02-09 До "Знаю"
твый малий невиноватий шо ся вдав у вас двох тупорилих шосьте го сплодили на сись свІТ. пиздітисьте на вчителів не варті. йди перед дітьми та хоть 15 минут стань та дащо їм уповіш розумноє, а вчителі неборе маєш бути радий шо ти відскотарят твого тупорилого барана до обіда який не годен переварити тото шо мукаже вчитель. а нормальні батьки знают шо вчителям треба дякувати як у інших країнах. осле з ослицьов білш туй не пиши бо у вчителів тоже є заступа а подиви на себе та попозирай на вчених людий а попозирай на себе свиню тупорилу слинаву та смолаву

2018-02-08 Діти і Батьки
Дариночку Петрівну з Мадана вже давно треба було відправити в енсію а то залишило районо а она типирь проводить експеременти над дітьми та вчителями. Невже у районо небачать, що в класах низька температура і дітей калічити немож. Ласкаво просимо районо у школу. Даринка Петрівна буде зустрічати із хлібом і сіллю. Додому відпочивати вже треба йти Даринці Петрівні.

2018-02-08 Бог би вас побив
і дохтори і матірь вам півсела дітий хворі на кір а діти в шшколу ходят та дале ся набирают єнно від другого. сонічко би вас господньоє побило шо робите.

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.