...

Комплексна реабілітація для осіб з інвалідністю


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Комплексна реабілітація для осіб з інвалідністю

Минулого тижня за сприяння в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика, сектору сім’ї та молоді РДА, а також завдяки посильній фінансовій підтримці голови районної ради Василя Щура та координатора волонтерського руху громадської організації
«Народна рада Мукачівщини» Катерини Легерди було направлено на професійну реабілітацію до Вінницького міжрегіонального Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» громадянку І., 1995 р.н., мешканку смт.Міжгір’я.
Життєва історія цієї дівчини вражає тим, що у дитинстві вона важко захворіла. За недбалого та байдужого ставлення батька до своєї дитини вона не пройшла належного лікування, що дало б змогу їй сьогодні жити без обмежених фізичних можливостей. Минуло кілька років, батько занедужав, отримав інвалідність І групи. Сама дівчина дедалі важко стала ходити. Навіть, не дивлячись та ганебне ставлення батька до неї ще й досі, вона з усіх сил намагається доглядати за ним, не зважаючи на свій стан здоров’я.
Прикро говорити, але ж це – не єдина дочка у батька. Він має ще трьох дітей, однак, доглядати за ним доводиться саме хворій І. Важко у це повірити, та вона ні разу не сказала про те, що їй це фізично важко робити. Зважаючи на її стан, районна державна адміністрація двічі направляла дівчину на медичну реабілітацію до Виноградівського відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, згідно рішення районної постійно діючої робочої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї (голова – Вощепинець Г.Ф.). Та дівчина виявила бажання здобути ще одну професію, котра дала б змогу знайти та відчути себе потрібною у цьому суспільстві.
Ми не змогли залишитися байдужими до цієї історії, головна героїня якої має непереборне бажання жити.
На наше прохання щодо оформлення відповідного пакету документів долучилися Міжгірський районний центр зайнятості, сектор охорони здоров’я та управління соціального захисту населення РДА, що дало змогу зробити все оперативно та вчасно.
Та тут хочеться сказати ще про один вражаючий факт.
Як виявилося, в результаті дівчина залишилася без тієї людини, хто б зміг її супроводжувати в дорозі. Вразило те, що на наше неодноразове прохання поїхати з І., з яким ми зверталися до її сестри Т., відповідь була негативною. Та світ не без добрих людей. До нас завітала жінка (Секереш Л.М.), котра погодилася тимчасово доглядати за батьком дівчини і супроводжувати її до Вінниці.
Тож спільними зусиллями ми здійснили мрію дівчини, котра заслуговує на прихильність долі і любов рідних.
Насамкінець хочеться ще раз висловити щиру вдячність всім тим, хто не залишився байдужим та долучився до цієї милосердної справи.2017-12-14
переглядів: 483
джерело: Завідувач сектору сім’ї та молоді райдержадміністрації Т.Горова

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(міжгір\'я)

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.