...

У Нижніх Воротах протестували через тривалу невиплату зарплат


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Нижніх Воротах протестували через тривалу невиплату зарплат

Влада пообіцяла ліквідувати борги до понеділка

У четвер, 7 грудня, у Воловецькому районі Закарпаття відбулася попереджувальна акція, адресована владі і, насамперед, уряду Володимира Гройсмана. Близько сотні людей у селі Нижні Воротах біля стаціонарного посту поліції перекрили автомобільну трасу. Причина – невиплата заробітної плати вчителям і медикам Воловецького району. Вимога протестувальників – виплатити людям заборговану зарплату до 17:00 понеділка.

Проїзд для вантажівок трасою "Київ-Чоп" був повністю заблокований, оскільки люди ходили з плакатами по пішохідному переходу, утім, невеликі автобуси та авто мали змогу скористатися бічною трасою.

У підсумку, голова Воловецької РДА Валентина Рогова пообіцяла учасникам протесту, що до 17:00 понеділка необхідні кошти будуть. Якщо ні, якщо людей вчерговеа обдурять, то працівники сільських садочків, шкіл та лікарень гірських районів Закарпаття знову зберуться на посту в Нижніх Воротах вже на безстрокову акцію протесту, повідомив з місця події громадський правозахисник Віталій Грегор.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, в області склалася критична ситуація із виплатою заробітної плати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я. У Воловецькому, Міжгірському та Хустському районах не виплачено заробітну плату працівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів ще за вересень. За жовтень не виплачено або виплачено не у повному обсязі заробітну плату вчителям і медикам у Великоберезнянському, Іршавському та Тячівському районах.2017-12-08
переглядів: 865
джерело: Віталій Грегор

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2017-12-09 да
какие цены

2017-12-09 Крокодил
Дайошь єщьо адін фестіваль для гєни мацкаля на озерє Сіневір!!! ( на його базу Камянка позад киівських цін не особливо люди хочуть їхати.)

2017-12-08 Балога
Гена Гена буду я фестивалити

2017-12-08 москаль
я хочу фестивалити

2017-12-08 шатуну
а хто нас пттав , чи хочеме ми фестивалити? директори загняли туди вчителів на список

2017-12-08 Чому
Чому заборгованість? Куди пропали кошти??

2017-12-08 шатун
а навіщо теперка плакати адже ви свою зарплату профестивалили з Гено фестивальщиком по фестивалях так тоді танцювали співали вихваляли москаля та інших керовників району за фестивалі, адже завжди за добром чекай негаразд ви свої зарплати прогуляли на фестивалях ха ха ха !!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.