...

У Міжгір’ї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


У Міжгір’ї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в залі засідань райдержадміністрації за участю представників органів влади, громадськості, депутатів місцевих рад, учнівської та студентської молоді, учасників антитерористичної операції пройшли урочисті збори з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Учасники зборів переглянули відеоматеріали про подвиг Героїв Небесної Сотні, вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання. Під звучання пісні-гімну Революції Гідності «Пливе кача по Тисині» відбулося покладання корзин з живими квітами до каплиці пам’яті Героїв Небесної Сотні у райцентрі, також квіти лягли і до пам’ятника на могилі Олександра Ігнатишина, нашого земляка, який загинув, боронячи незалежність держави від агресорів на її східних рубежах.

Прозвучали на зборах і тематичні музичні твори «Ми сини України» Івана Штаєра, «Лише у нас на Україні», «Моя земля», «Молитва за Україну», «Благослови, душе моя, Господа» у виконанні відповідно Аліни Щур, Юліани Добри, Тетяни Гнепи і камерного хору викладачів Міжгірської дитячої музичної школи, та інші композиції.

У фойє райдержадміністрації була розгорнута виставка пам’ятних інформаційних та фото- матеріалів, книжок, приурочена до Дня Гідності та Свободи.

Також цього дня, в свято Собору Архистратига Михаїла, у храмах різних конфесій району відбувалися молебні і за воїнів, які захищають нашу рідну землю.


У Міжгір’ї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Міжгір’ї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Міжгір’ї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи
2017-11-21
переглядів: 1209
джерело: http://www.m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(19):

2017-11-29 Марійка Чупова
Педику борордатий Михайле Цендро ти вже в політиці чуеме від партіі ЕКО ПРИДУРКІВ , на другому місці ще один довбало теж Міша Цендра Далі у списках ще два Цендри тоже Михайли потім Вітя Сирохман та Вася Бундзяк та Латик -Ебанатик А потім ще місце ЧУПУ але йому ЗАЛУПУ

2017-11-27 В Бундзяк валютчик
хто підскаже чи впіймали того гоміка в червоних штанах котрий ходить по селу та фотографуе сміття, Тот з долбоебом братом близнюком ходить та арендують офіс у Сирохмана Віті А точно з довбалом мигалем Повиставляв свою харю на Фейсбуці оголенийю Йому ся видить ош який красавець та чекать коментарі від голубих Хотів ся заняти і зйомками і Чупа Федір,але головний дезиртир Б.Латик ск5азав ЧУПУ -ЗАЛУПУ

2017-11-25 Будришин
Хуй з тими активістами.

2017-11-24 ура товаріщі
діло даунів живе, нові місії на порозі!!! да здраствуют нові дауни Дурік і Долбойобік!!! Чупа і Попа нервно курять в сторонці!!!

2017-11-24 жаль
прошлое поколеніє вічно недовольних активістів було хоть чистое перед законом бо ні гітлер ні цілитель юрик нічого ніколи не крали просто були пустими пустозвонами а сьогоднішнє покоління вночі краде а дньом кричить держи вора

2017-11-24 Агент 0.05
В рядах дебілів пройшло омолодження складу. Верховина не залишиться без активівстів як і Щубер без шапки. Сала дебілам активістам.

2017-11-24 Ф Чупа
Схаменіться придурки брати-близнюки Михайло та Михайло Цендри з ЕКО придурків Залишіть памятник воїнам афганцям в спокої та монумент воїнам Визволителям в спокої Займіться разом з Сирохманом В. разом з Б.Латиком-дизертиром ВСУ вічним скаржником Ф.Чупою та Василем Чижом Василем Бундзяком. Воїни афганці не даймо цій бидлоті знущатися памят ю загинувшим у війні героїв Геть-бидлота руки від обелістів Збирай краще сміття це краще що ви вміете з освітою яку набуто вами Ви для селища =0 Нічого не зробили тільки склоку

2017-11-23 сварщик-арматурщик
крисячі зайчики...новобудова...)))

2017-11-23 зайчики
стрибають

2017-11-23 скок скок
чого не скачуть?

2017-11-22 Володя
Бетик Вітько кличе Олю шлю...бо почала наліво ходити.а насправді шлюх.. Бетик став проявляти інтерес до чоловіків зато Оля го лишила

2017-11-22 смішно
по-сикрету всему свету.полний піпець.віра+довіра=?

2017-11-22 Кросворд
ВИ змене сміялись...Ц я зрозумів...Думаєте що я дурачок безмозглий...ну-ну

2017-11-22 а
хто такий Мальовчик? І що то за гра чикушка пиво?

2017-11-22 Палько
Це межи зірками

2017-11-22 а
хто такий цей палько?

2017-11-22 Толя ильцьо
Маньовчик по міжгірю а Олька з Пальком грає вальс чикушка пиво

2017-11-22 небайдужий
красива Міжгірщина

2017-11-22 Шкет
Вітаю друзі

свіжі новини:
(міжгір\'я)

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.