«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

НАЙКРАЩА БРИГАДА «ШВИДКОЇ» – МІЖГІРСЬКА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


НАЙКРАЩА БРИГАДА «ШВИДКОЇ» – МІЖГІРСЬКА

ЦЕ ПОКАЗАВ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС

14 екіпажів «швидких» із усіх районів Закарпаття виборювали звання найкращої бригади екстреної медичної допомоги. Лікарі змагались у конкурсах, де перевірялися знання та практичні навички кожного – лікаря, фельдшера та водія. Вимогливі судді оцінювали вправність кермування, виконання теоретичних тестів, якість надання допомоги потерпілому в ДТП та постраждалим внаслідок вибуху газового балона, реанімацію пацієнта з підозрою на серцевий напад.

За словами директора ЗТЦЕМД Томаша Білинця, працівники екстреної меддопомоги постійно відпрацьовують ту чи іншу ситуацію під час щорічних навчань, однак такі обласні змагання відбуваються вперше. Конкурс має показати кваліфікацію та рівень підготовки наших бригад. Загалом у краї є 1318 працівників ЕМД, із яких 178 лікарів, близько 500 фельдшерів, а інші – технічний персонал, зокрема водії. Цілодобово чергує 101 бригада екстреної меддопомоги. В автопарку – 101 «швидка». Причому з них 22 – нові високопрохідні повноприводні авто, отримані в рамках реалізації спільного проекту МОЗ зі Світовим Банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». Зараз в області працюють 62 пункти постійного базування бригад ЕМД із радіусом обслуговування від 10 до 35 км.

За підсумками балів, перемогу в першому обласному конкурсі здобув екіпаж із високогірного Міжгірського району, друге місце виборала бригада зі Свалявщини, а третє – медики ЕМД м. Ужгород.2017-11-20
переглядів: 916
джерело: новини закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2017-11-20 сват
Ігоря лісники бояться у Варгуна щи і на типирь протектор від чобота на морді

2017-11-20 До лісничого В бистрий
Шпатарь ігорь назад украв увазиком смереки у Дуранового зятя на Склепанім у тоті молоді хащи справа пора вже його імити і наказати Михайло Васильович

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.