...

Джерело в урочищі Квасовець ніколи не пересихає


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Джерело в урочищі Квасовець  ніколи не пересихає

Джерело в урочищі Квасовець ніколи не пересихає. Цю мінеральну воду місцеві жителі називають «Буркут».

А от щодо її хімічного складу кажуть, мабуть в ній міститься половина елементів з таблиці Мєндєлєєва. Вуглекисло- хлоридно-гідрокарбонатно- кальцієво-натрієву воду тутешні п’ють і в лікувальних цілях і щоб спрагу вгамувати.

Вода має специфічний присмак. Та це місцевим не заважає використовувати її і для приготування їжі. Колись джерело облаштували, побудували дерев’яний навіс. Зараз, по воду сюди приходять не тільки місцеві, частенько тут можна зустріти і туристів.

Тутешні кажуть, набирати воду краще у скляну тару, в іншому випадку вона швидко псується. А вживати рекомендують невеликими порціями.

Окрім цього джерела, поруч є ще кілька. А свій початок вони беруть з вершини Квасів Верх – однієї з гір полонини Красна. Таке родовище мінеральних вод місцеві вважають дивовижним подарунком природи. Більше про унікальне джерело – у сюжеті "М-студіо"2017-11-18
переглядів: 609
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(колочава)

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.