Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Мистецький пленер


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Мистецький пленер

Майстри пензля переконані, такі виїзди на природу для художника вкрай важливі. Кажуть, для митця це гарна нагода отримати нові враження та емоції, а головне відразу передати їх на полотні. Усі ці роботи майстри пензля створили саме тут, на свіжому повітрі, на тлі карпатських гір. Втім, на полотнах – не лише пейзажі. Кожен малює в тому жанрі, який до вподоби. Такі виїзди на природу для будь-якого художника вкрай важливі. Учасники пленеру кажуть, це перш за все можливість набратись досвіду а ще отримати нові враження та емоції.За словами учасників пленеру, справжній художник вміє черпати натхнення від природи незалежно від погодних примх. Головне завдання – зловити потрібну мить і встигнути її відобразити на полотні. Буває, картина народжується всього за кілька годин, безпосередньо на місці, яке, обрав для себе художник, а інколи її потрібно доопрацьовувати вже у майстерні. Художники кажуть, щоб робота була дійсно емоційною та змістовною –головне працювати з натхненням, а Карпати – саме те місце, куди варто їхати, аби його знайти.2017-11-07
переглядів: 893
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(17):

2017-12-22 Чуп Федя (Чупакабра)- псевдонім
Розскажи великий вічний активіст як кинув у пітері бригаду отримавши та присвоювши зароблені важким трудом робітників. Як пролаеш неповнолітнім дітям на перевалі спиртні напої Як не платиш налоги за підприемницьку діяльність. Як твоя Марічка бухае постійно,а донька курва. Яким чином володіеш земельною ділянкою на перевалі, Я поважаю М. Щуря за то що відпиздив тебе одного разу. Шкода що не був там Теж би м тя раз переебав. Дуже шкода хлопців Сирохмана Вітфліка,що звязався та пішов з вами співпрацювати надае вам офіс (ЕКО- придуркам) ЧУПУ -ЗАЛУПУ

2017-11-13 До ЕКО
Шановний пане керівнику ка-ка чи тоїсть ЕКА-ка! Якщо ти дійсно праведник такой,то слідучий прямий ефір з Михайлом Цендрою посвяти своїй біографії та викориненню пагубної звички - наркоманії. Розкажи честно,як ти її поборов,малюй та цю тематику малюнки,а то хаплешся за великого Шевченка,а сам ширку толкав.

2017-11-12 Отвіт
До мене не залізе,бо я на поверсі живу.І взагалі я ніякого довбуло не знаю і не хочу знати.Чупу знаю,попа знаю,цендру знаю,а єго не знаю.

2017-11-12 до Галини
неперживай Галинко скоро і до тебе в город довбалик залізе у пошуах жаліза та мусора

2017-11-12 Галина
Ти знаєш Допитлова папуго,що кожна фірма чи організація має свої кошти? І юстиція не полізла в твій карман,бо у тебе безголової куриці там і так пусто,як і в голові.Так що обкрадати тебе ні з чого.Не дарма люди кажуть ,що із пса солонини не буде,так із жебрача не буде газди.Мало того,що нич не маєш а іще і сама зробити нічого не хочеш,а бажаєш,щоб як по-щучому велінню по твоєму хотінню на тебе міліони падали.Керівники суду стали напевно ініціаторами проведення того ремонту,облагородили паркан,клумбу,пандуси,утеплюють зданіє.І тебе і це колише? А що.тобі треба було вибити кошти,щоб замість тебе все зробилося? Іде до попа та молися,слухай його лебіду а з Цендров збирай мусор.Це твій і їх інтелект.А то Цендра тіпа робить із себе творчу людину,борця за природу а сам не далеко від таких як ти утів.

2017-11-11 допитлива
правляча банда залізла до людських жибів і обікрала і обкрадає і далі. тіпа хтось не знає що утеплення суда то відмивання гроший. а ци віділисьте в які туалєти в школах ходят наші діти. даже учні високоінтелектуальної колочавської гімнації імині жида рижого ни мають де нормально посрати

2017-11-10 допитливій
Так,лізуть. Слава Богу,що виділив хтось гроші і роблять реимонт будівлі суду.Так неі,знайшлася групокучка псевдо-активістів,яким і то мішає.Ліпше хай рахується архітектурною пам"яткою,обідранною,із протікаючою кришею,прогнившими вікнами,тільки ,щоб команда ЕКО була задоволена.Що ім до суду?

2017-11-10 нарід
лишіться нашого депутата цендри він хоть колись і крав та разбойнічав але тепер думат тільки за громаду і за неї страдає!!!!

2017-11-10 мішу цендру
но вже би міша із своїм ексгибиционізмом пішов десь купатися та себе знімати в інше місце, бо біля моста коло селени вже людям надоїло дивитися хотіли би увидіти вже інші пийзажі

2017-11-10 допитлива
лізуть у роботу органів? ого? што би ето значило. на щот того шо наша влада то органи се точно

2017-11-09 плітка
є думка що обидва михайли цендри (дурік і долбойобік) то незаконні діти вови шемета

2017-11-09 Галина
Громадська організація має мати певні цілі і завдання.Щож робить купка якихось нібито членів громадської ради? А роблять вони з себе важних людей,які тільки і вміють що хаяти,критикувати і паплюжити владу.Це характерно для туніядців,які самі нічого не роблять,але шукають недоліки в інших.Я слідкувала а становленням ЕКО і мала надію,що ця організація буде розвивати у населення любов до природи,до чистоти,берегти навколішні поля,ліси,джерела.А вийшла повна фігня.Пан Цендра збирає людей,які посилають якісь запити,лізуть у роботу органів,займаються плітками.Бачу,що хлопці,які були напочатку створення ЕКО відійшли в сторону і там появився всякий лівий непотріб.А жаль.Ясно,що цендра не прислухається до цих слів,бо він вимагає демострації цієї любові,привертає до себе увагу.Напевне цей мужчина обділенй любов"ю рідних,не має коханою і тому вмставляє себе напоказ,як той клоун.

2017-11-09 м цендра -близнюк
цей придурок пише що його нібито пресуе влада Задань дебле собі питання хто ти такий Безграмотний придурок самолюб котрий кождий день виставляе себе на фейсбуці Дивіться я кий я красивий По чаще никайся в дзеркало Вчися писати читати не треба тобі лізти кудись в політику лізь краще в мусорник сортуй сміття білдьше пользи буде збирай батапейки бігай у свое задоволення Лиш забери дебільну зхарю з екрана яка примелькалася дебільною бородою

2017-11-09 слух
оказуєся в тім що михайла цендру кличуть в селові дуріком влада виновата

2017-11-08 міжгіря
Та й того Цедру треба залучати до якихось громадських робіт бо без роботи з пензликом в нього вопше язик припухає

2017-11-08 Міжгіря
Перевивимся відео двох засідань міжгірської громадськості з угрупування еко. На першому засіданні була одна розумна жона земельниця Аня Шовачка і на другому засіданні історик АНдрій Томаш ,всі другі рубають із себе розумників маючи за плечима по 3 класи церковно-приходської школи. Думаю що ганьба нам всім за те що громадські проблеми такого рівня порушують такі невігласи і питаються все за нас вирішувати.

2017-11-07 Пінч
Жони з бистрого пойте до мене мої курви ниє вдома пішла з Цюпуром в Ужгород

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.