Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Посадовці нашкодили лісу на понад 225 тис грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


Посадовці  нашкодили лісу на понад 225 тис грн

У ході планової перевірки ДП “Міжгірське ЛГ” Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства: незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту.
За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 39 посадових осіб лісогосподарського підприємства на загальну суму штрафів 4743 гривень та видано припис щодо усунення виявлених порушень.

Відповідно до затверджених такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу, державними інспекторами проведено розрахунок збитків на загальну суму 226265 гривень. Пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.

Також в ході перевірки інспекторами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області встановлено, що ДП «Міжгірське ЛГ» здійснювало заготівлю деревини з порушенням вимог чинного законодавства, а саме деревина трелювалась з лісосік за допомогою гусеничних тракторів. З метою припинення порушення Інспекцією направлено адміністративний позов до Закарпатського окружного адміністративного суду для застосування заходів реагування шляхом тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємства.2017-11-06
переглядів: 921
джерело: управління Держекоінспекції в Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2017-11-08 Міжгірець
Ганьба Держекології ! На 40 чоловік штрафу аж по 100грн! Інше мабуть розібрали в кармани. Показуха що щось роблять. Кого посадили? Хто порахує пеньки зрубаних ялин від Соймів до Келечина? А над селом Репинне і сьогодні за Рікою рубають і нікому ніякого діла. Люди вже мітингували і 0 відповіді від влади. Лісники сміються з влади навіть в мережі, бо відраховують бариші, а ті жадно хапають і мовчать. Ганьба!

2017-11-08 Житель смт Міжгіря
щото так мало штрафу дали 4700 грн. лісу вкрали на мільйони міліарди у міжірському районі лісівники посадовці а тут такий мізерний штраф . будемо писати у Київ у екологію до Остапа Семерака і інших спец.служб звертатись до журналістів про незаконну вирубку лісу дп Міжгірським лг. давно треба закрити прийеднати Длг до Ужгорода. кого взагалі кормить Міжгірський лісгосп (ворюги в законі.

2017-11-07 .
щось тото мало штрафу дали бізівно напойили лісники ривізорів та провезлися мало на ниві дорогов Тай. треба обхід провіряти цепом ходити міряти кожний пень і казати лісникови хто се зрубав ти та посраці бити бити гільом оби ричали

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.