...

Лісники ледь не побили журналістів “Радіо Свобода”


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Лісники ледь не побили журналістів “Радіо Свобода”

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Ірина Бреза:

За запис синхрону на фоні цього краєвиду у Лопухово нас з Юрій Чудлайсьогодні ледь не побили лісничі із якоюсь бригадою. Екшн був ще той, все зафіксовано. Готуючи матеріал по Свидовцю, ми почали знімати місцевих, вибрали файну картинку у селі. Тут набігли якісь шалені, триповерховий мат- це льогке вступлєні. Я вже думала, що техніку розтрощать. Виявилось, причина зовсім не у Свидовці, а в тому, що запідозрили нас у зйомках рубок лісу! І десь там проіжджав лісовоз. Ну шо казати. Щоб зайти в ліс, виявляється, треба питати дозволу у лісника. Який туризм тут хочуть розвивати, якщо людину з фотоапаратом треба у такому випадку ставити на облік, а раптом щось не те у кадр потрапить. Мало того, за версією лісничого, кожен, хто не мєсний, має повідомляти у сільраду про своє прибуття. Я йому запропонувала по приізді в Ужгород реєструватися у мера. Щоб ми всі були в курсі, мешканці міста. таким неадекватним “прийомом” лісничі тільки псують реноме контори, а не захищають природу.

Юрій Чудлай цю подію прокоментував наступним чином:

Довгоочікуване відео з криками і погрозами. Спочатку невелика підводка. Ми з Iryna Breza прийшли записати коментарі людей, які звернулися до суду щодо майбутнього будівництва курорту Свидовець.
Я запропонував записати коментарі на тлі сільських вулиць, а краще у гірському пейзажі. Відтак, ми піднялись територією села вгору. Після запису першого коментаря до нас підійшли, як потім виявилось, представники лісництва. Почали кричати, погрожувати, намагатись дотягнутись до камери. Під час спілкування стало зрозуміло, що лісівники були такі агресивні бо думали що ми знімаємо рубку лісу.

Адмінстрація ДП «Брустурянське ЛМГ» вибачилася за інцидент перед журналістами:

Шановна пані Ірина Брезa!
Адмінстрація ДП «Брустурянське ЛМГ» просить вибачення за інциндент, який стався в с.Лопухів 2.11.2017р. між працівниками нашого підприємства та приватними підприємцями села свідками чого Ви стали.
Відносно некоректної поведінки щодо Вас та ваших колег адміністрація просить вибачення та запевняє, що нами буде проведено службове розстеження а винні посадові особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності. Однак разом з тим хочемо відмітити, що всі нападки на підприємство за останні 10 років проходять за сприяння та безпосередньої участі заступника директора ТзОВ «Бирть» Фабріція В.В. та його маріонетки Павлюка Валерія так званого «громадського активіста», які любими методами намагаються очорнити всі щабелі влади та колектив підприємства. Фабріцій В.В. в 2003-2005 рр. очолював підприємство і був звільнений за порушення вимог лісового законодавства. За роки керування прославився незаконним захопленням лісових земель та будівництвом триповерхового котеджу за рахунок підприємства. Про низький моральний рівень Володимира Фабріція та його команди свідчить його любимий вислів що всі односельчани будуть ходити до нього просити «блюдо сербанки» (тарілку супу). На жаль за всі роки після звільнення п.Фабріцій В.В. жодного разу не звертався в лісгосп з проблемними питаннями. Він живе більше 10 років надією на повернення на посаду директора, колектив який його не сприймає. Вважаємо, що з метою чергової дискредитації вони намагалися використати і Вас. Але ці підприємці (Володя Фабріцій, Валерій Павлюк, Михайло Сойма та Василь Фабріцій) протягом багатьох років нічого доброго не зробили для села Лопухово та верхнього регіону, постійно конфліктують з лісгоспом.

Головний лісівник Закарпаття Валерій Мурга прокоментував погрози на журналістів під час роботи у селі Лопухово.

Начальник Закарпатського УОЛМГ шкодує, що співробітники державної лісової охорони «вступили у скандал» з журналістами. «Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства працює максимально відкрито для журналістів та представників громадськості. Те, що сталося учора, було чистою провокацією, в якій журналістів хотіли використати. І це робиться систематично. Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства призначило службове розлідування, після якого буде прийняте відповідне рішення», – коментує Валерій Іванович.

«За останні два роки у нас не було жодного інциденту з представниками «4 влади», лісова галузь стала відкритою для всіх. У нас є прес-служба, постійно організовуються прес-тури, під час яких представники державної лісової охорони презентують свою роботу та роботу своїх колег – від збирання насіння й висаджування посадкового матеріалу до заготівлі лісу. На всі інформаційні запити є реагування та відповідь. Ми також плідно співпрацюємо з громадськістю, адже при управлінні діє Громадська рада. Однак, на превеликий жаль і серед представників громадськості є псевдо-активісти, які містечковий конфлікт намагаються роздути на рівні країни. Пропоную провести опитування та журналістське розслідування, хто такі Володимир та Василь Фабриції, Михайло Сойма та Валерій Павлюк і деяких псевдо-активістів Тячівщини Рахівщин та дізнатися достовірну інформацію про цих підприємців».

«У кожному лісгоспі працюють сайти, максимально висвітлюється робота. Для більшої відкритості ми є і в соціальних мережах, працює сайт Закарпатського ОУЛМГ і телефон прес-секретаря завжди доступний для журналістів. Для бажаючих отримати коментар з будь-якого питання журналіст може подзвонити або написати та дізнатися нашу позицію. І ніколи ми не відмовимо, завжди відкриті для діалогу. Ліс відкритий для всіх і ніхто не може заборонити будь-кому перебувати в лісі, що знаходиться в державній чи комунальній власності. Однак на всіх прес-конференціях ми звертаємося до журналістів: «Якщо Вас цікавить питання лісового господарства, то запитайте сторону й працівників державної лісової охорони. Вони Вам з радістю дадуть відповіді на всі питання», – каже начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.


Лісники ледь не побили журналістів “Радіо Свобода”


2017-11-03
переглядів: 1641
джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(19):

2017-11-05 до заздрівників
Доста уже іматися до Дурана ви йому негодні в слідо стати подивіт спочатку на себе які ви а потім судіть інших

2017-11-05 хрінь
якбимуся люди ни звели нимавби й на хліб

2017-11-05 Хрен
Дуран Мукачевський рекет тому гроші домі несуть хижа і паровое то нич а що пикарню Бистрянську викупив то діло а то всьо остальное що ви пишете мелочі жізні

2017-11-05 Шах
Султано буду тебе лизати як захочеш ...по бажанію

2017-11-05 Цильочко
Я тебе хочу лизати раком боком

2017-11-05 бугай
ставай раком цильо

2017-11-05 Цильочко
Коли буде цьом цьом...?

2017-11-05 жаба
що вися їмили до варгуна подивіться якся славка розгаздувала відколи став бляхун лісником славка кучу виріхтувала паровоє провила машин повний город квартиру купила зимлю би купувли вже а защо наякі роботі роблят славка і дуран

2017-11-05 Оргазм
Цильочко я тебе хочу

2017-11-05 маряна
цилі треба не такий член пальок там вихідний її треба хлопа з кувалдов

2017-11-04 до ДЛГ
В урочищі Грабова над Ділом є до 300 кубів вітровалі все лежить гниє.А лісничий Лидний М. відбив здорову молоду калібровку в урочищі. Ясінники Стригальні ур Зворец Кобильний село. Верхній Бистрий

2017-11-04 Сигла
Цилю тягне Пальок В бо варго му дав дві смереки в повчові

2017-11-04 Голочне
Щоб костюмчик стоял

2017-11-04 сер
сосіт Л існикам они жиют а в люд вийти та завідуйте

2017-11-04 Чом
Сварка та лайка?

2017-11-04 Синяк
Варгун хуй чмо соска лісник невдовбаний уже не крадеш від лісничого бензину дикарю йобаний

2017-11-04 Сулеман
По четверам я буду ловити рибку золоту...гарем

2017-11-04 Чилядко
Молодца...моя моль...гітлер

2017-11-04 Будришин
Лісокради йобані

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.