Сегодня (23 февраля 2018 года) 1419-й день войны на Донбассе. Великая Отечественная война длилась 1418 дней....

ПЛЕНЕР У ПІДНЕБЕССІ НА МІЖГІРЩИНІ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевир


ПЛЕНЕР У ПІДНЕБЕССІ НА МІЖГІРЩИНІ

На Міжгірщині на Тереблянській долині відбувся пленер «Синій вир. Осінь-2017». Його учасниками стали 18 митців із різних куточків України.

Усі залишилися задоволеними живописом просто неба. «Це надзвичайно мальовничий край, невичерпне творче джерело, – каже 49-річний Ігор Талалай із Чернівців». Це його другий поспіль візит на Верховину. А ось подружжя Володимира та Олени Нечипоренків із Харкова втретє навідується сюди. Кужуть, тут кругом природна ідилія, де не зупинишся – всюди дивовижні виднокола.

Найтитулованішою особою на пленері був ужгородець Василь Свалявчик, якому не так давно присвоєне звання народного художника України. Його в цьому краї впізнають ледь не всі місцеві горяни. Й цього разу він видав на-гора серію високохудожніх творів, що будуть своєрідною рекламою Міжгірщини. Ще один закарпатець, Роберт Товт, теж попрацював продуктивно. Як і талановиті міжгірці – Іван Вегеш, Василь Сенько, Михайло Покорба, Василь Шиндра, котрий є одним із головних організаторів пленеру.

Випав на той час і День художника. Митці спочатку його провели на лоні природи в роботі, а відтак весело посвяткували. До речі, на Покрови В. Свалявчик мав чергові іменини, з чим сердечно його всі знайомі та друзі з Верховини привітали.2017-10-29
переглядів: 396
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.