„Чи був покійний моральною людиною?” – питався Остап Бендер у жалобній промові над могилою Михайла Самуелійовича Паніковського, людини без паспорта. І сам же відповідав: „Ні, покійний не був моральною людиною”

За незаконні рубки на території НПП «Синевир» притягнуто до відповідальності 29 посадовців


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевир


За незаконні рубки на території НПП «Синевир» притягнуто до відповідальності 29 посадовців

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області повідомляє наступне. Інспекторами Державної екологічної інспекції у Закрпатській області здійснено плановий захід державного нагляду (контролю) щодо дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території природно–заповідного фонду НПП «Синевир».

Під час проведення перевірки виявлено пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, незаконна рубка сироростучих дерев в межах лісосіки, що є порушенням Закону “Про природно–заповідний фонд України”. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 29 посадових осіб на загальну суму штрафів 3230 гривень, які були сплачені в добровільному порядку.

Відповідно до затверджених такс для обчислення розміру шкоди заподіяної природно–заповідному фонду, державними інспекторами проведено розрахунок збитків на загальну суму 20640 грн.

Інспекцією пред’явлено НПП «Синевир» претензію про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок порушення природоохоронного законодавства.2017-10-28
переглядів: 545
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2017-11-03 Бистрий
сигла недала воду у Сойми і недасть Лиднийови вирубати молоду калібровку

2017-11-03 сигла
в бистрий треба романюка бо германич з Федько неможут красти все тепер в руках цилі

2017-11-03 Дорогі співвідчизники
Короїдови на руку глобальне потепління...нема поживи длЯ ялини ( вода) а тутка тутка короїд.піпец

2017-11-03 ЖАБА
Ліний відводит сплошну вирубку молодої хащі у ділянках де є 3-4 сухоти та бреше що короїд ся до ниї їмив та треба сплошну вирубку Короїд Ліний вернути романюка назад на лісничого бо червак ліний довів верхній Бистрий до екологічної катастрофи

2017-11-03 жаба
Лидний то є паскуда від паскуди

2017-11-03 жаба
ой тот сохранив романюк пристроїв собі віллу і курив його жили сиглянські як у маслі ви люди знаєте котрі а тепер їх морит бо Ледней має своїх стукачів

2017-11-02 Бистрий
Лидний небереже ліс, Лидний нищит усьо то що Романюк сохранив, особливо молоду калібровку

2017-11-02 жаба
треба романюка вернути на лісничого він дорубат все що Ледней береже

2017-11-02 до ДЛГ міжгіря
чому в селі Верхній Бистрий много вітровалу лежить, а лісничий Лидний Михайло.В відводит сплошну вирубку ділового лісу (калібровку від 10см . в урачищі ПОВЧОВА - Зворець. ур КОБИЛЬНИЙ. ур. Ясінники. Стригальні

2017-10-30 Лес стоп
Меч єжика пуд колеса лісовоза та перестане красти колеса май дорогі гі хаща

2017-10-30 НП
Яка величезна сума штрафів аж 3 тисячі гривнів. Та один злодій директор Дербак вкрав з ур.Розтока на півтори мільйони в цінах 2011 року.

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.