...

На нараді в райдержадміністрації проаналізовані фінансові питання


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


На нараді в райдержадміністрації проаналізовані фінансові питання

Вчора під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика, за участю начальника фінансового управління РДА Олени Бундзяк, проведено нараду-семінар з головними бухгалтерами селищної,сільських рад

щодо очікуваного виконання дохідної та видаткової частин загального та спеціального фондів місцевих бюджетів до кінця 2017 року, використання цільових коштів спеціального фонду місцевих бюджетів, внесення змін до спеціальних фондів сільських бюджетів, забезпечення вимог статті 77 Бюджетного кодексу України,особливостей складання квартальної і річної звітності та основних підходів до формування місцевих бюджетів на 2018 рік.


На нараді було відзначено, що уточнений план низових бюджетів по дохідній частині загального фонду за 9 місяців 2017 року виконано на 107,2 відсотка, або надійшло більше плану 1045,1 тис. гривень. Забезпечено виконання планових завдань всіх сільських та селищного бюджетів.

До кінця поточного року очікується виконання дохідної та видаткової частин загального та спеціального фондів в повному обсязі.

Щодо вишукування додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів,

головним бухгалтерам селищної та сільських рад запропоновано переглянути укладені угоди на оренду землі та розміру орендної плати, надходження від акцизного податку та туристичного збору.

В районі проводиться постійна робота по вишукуванню додаткових надходжень та рекомендовано органам місцевого самоврядування внести зміни до загального та спеціального фондів щодо забезпечення вимог пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України, направляти всі додаткові надходження дохідної частини, спрямовувати вільні залишки коштів, перерозподіляти інші непершочергові видатки на фінансування захищених бюджетних статей.2017-10-24
переглядів: 857
джерело: m-rda.gov.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-10-25 Неля Штепа
Совість трохи майте! А я Сашови як натягну більшу зарплату тай за себе хочу бисьте незабули. Та і приммії дьопомоги треба ми. Дайте хо мільон.Так ще ся віддам за дальньобойщяка якого.

свіжі новини:
(міжгір\'я)

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.