«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

"В МІЖГІРСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ ТРУДЯТЬСЯ ЧУДОВІ СПЕЦІАЛІСТИ, ЯКІ ВЕСЬ СВІЙ ЧАС І СИЛИ ВІДДАЮТЬ РОБОТІ", - ВІТАЛІЙ ЖАБА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'яНачальник Міжгірського відділення поліції, майор поліції Віталій Жаба розповів про криміногенну ситуацію в районі, боротьбу з правопорушниками та підбив підсумки роботи за 9 місяців. Правоохоронець наголосив, що боротьба зі злочинністю, забезпечення громадського порядку – це головні завдання поліції.
– Як ви загалом оцінюєте роботу Міжгірського відділення поліції з початку року?
– Насамперед хочеться відзначити, що особливо тяжких злочинів на території району вдалося уникнути. Проте за дев’ять місяців поточного року в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Міжгірського відділення зареєстровано 2422 заяв і повідомлень громадян. Тобто в середньому за добу в черговій частині відділення поліції приймалось і реєструвалося 9 повідомлень.
Слід зауважити, що всього в слідчому відділі Міжгірського ВП Хустського відділу поліції знаходилося 250 кримінальних проваджень, що на 1,6 відсотків менше, ніж торік. Працівниками відділення протягом звітного періоду вже розкрито 160 злочинів кримінальної спрямованості, оголошено в розшук 7 злочинців та 7 осіб, які пропали безвісті.
– Які переваги отримало відділення після того, як на Міжгірщині розпочали роботу групи реагування патрульної поліції?
– В Міжгірському відділенні поліції створено чотири сектори реагування патрульної поліції. Станом на сьогоднішній день їх роботу організовано по 8 працівників на добу. В кожному із секторів функціонують дві групи реагування патрульної поліції, по 2 працівники в кожній, та ті поліцейські, які обслуговують стаціонарний пост поліції «Сойми».
Одна ГРПП здійснює патрулювання території за Синевирським напрямком, котрий включає в себе 4 населені пункти. Загальна протяжність маршруту їх патрулювання становить 45 кілометрів. Друга група ГРПП – Воловецький напрям, а це 14 населених пунктів із загальною протяжністю маршруту патрулювання 110 кілометрів. Ще одна – Івано-Франківський напрям, який включає 10 населених пунктів та загальну протяжність маршруту патрулювання в 95 кілометрів.
За 9 місяців працівниками ГРПП Міжгірського відділення поліції за порушення правил дорожнього руху було складено 96 протоколів про адміністративне правопорушення та винесено 515 постанов. Ці працівники наклали стягнення у вигляді штрафу відносно 367 громадян на загальну суму 51 578 гривень, з яких станом на жовтень вже сплачено 38 845 гривень. Також за звітний період групами реагування патрульної поліції було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння) 48 осіб.
– А яка ситуація в районі щодо аварійності на дорогах?
– За 9 місяців поточного року на території обслуговування відділення трапилося 9 аварій, з яких одна мала смертельні наслідки.
– Яку профілактичну роботу проводять працівники поліції на Міжгірщині?
– На профілактичних обліках у Міжгірському відділенні поліції перебувають 165 осіб, з яких 34 – раніше судимих, 71 – сімейні дебошири, 46 – особи, які умовно засуджені, тощо.
– Як поліція співпрацює з місцевою владою?
– Працівники поліції тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування, постійно проводяться роботи щодо профілактики правопорушень, особливо серед неповнолітніх. Правоохоронці неодноразово організовували зустрічі в навчальних закладах, де учнів інформували про види відповідальності за вчинення правопорушень. Робота направлена на те, щоб максимально збільшити довіру населення до поліції. Особливо важливо, щоб місцева влада та мешканці були небайдужими до тих протиправних дій, свідками яких стають.
На закінчення хочеться декілька слів сказати про очолюваний мною колектив, де трудяться чудові спеціалісти, які весь свій час і сили віддають роботі і готові працювати задля забезпечення правопорядку в районі.2017-10-14
переглядів: 1664
джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(14):

2017-11-06 смотрящий школи
виграю вибори

2017-11-06 суко
коби ти закрив рот,та перестало би воняти...мухи кругом тя літают

2017-11-06 довбало
Брати близнюки Михайли Цендри що говорять про що лиш вони ся розуміють два То про сміття то про архітектури -доганяете люди А ще там Чупа проспався сторож з школи каже а мені А йому кажуть ЧУПУ-ЗАЛУПУ

2017-10-29 сятині
довбалик украв у нас із селени тони металу він і тепер лізає по териорії ніби дивит за мусором а направді видивлят де ще мош украсти металу пару років назад молодий хлопиць загинув коли мотав провода для довбла а тот утік і даже скору не визвав

2017-10-29 Кузя
Довбало він же цардра пустоє чмо завислива сука гнепівська

2017-10-28 сака
Тому довбало типирь за каждим винюхує думає що всі такі як він злодії

2017-10-28 німець
коли довбало гараж Бути пограбував на набережній тоді чомусь міліції ниц не відкрила

2017-10-28 Гундер Кльош
Светка із Круцьком продає хащі доста :Смереки, буча

2017-10-27 баранчук
смотрящий чуп був а Федька адютант

2017-10-26 Сигла
Кожний день машина їде з Борсукового гружена лісом, де смотрящи) защо берут зарплати та премії

2017-10-18 до рижої
Ти що погрожуєш )

2017-10-18 до свідка
диви оби тобі мозги скоро по асвальтови невалялися.....доліташся іванку....

2017-10-17 свідок
дабре що підчас зіткнення у дурана келюх верло на руль надійна подушка безпеки

2017-10-15 Сигла
А тобі що варгуне треба малось хащі накрав та бензину і солярки від ДЛГ коби лиш Хила знав ми ще за тобов подивиме

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.