Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

МІЖГІРЩИНА МАЄ СВОЮ ВІЗИТКУ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


МІЖГІРЩИНА МАЄ СВОЮ ВІЗИТКУ

Верховинський край – природна перлина Карпат, знана далеко за межами України. Звісно, аби бути більш відомим у туристичній галузі, необхідно дати про себе знати й інформаційно-рекламною продукцією.

Саме з цього приводу у лютому цього року районна влада оголосила конкурс на кращий туристичний логотип Міжгірщини. Взяти участь у цьому змаганні охоче відгукнулося чимало осіб, у тому числі митці з-за меж району. Подані роботи прискіпливо вивчала комісія, організували й інтернет-опитування, що свідчило про прозорість конкурсу-огляду. Безумовно, кожна туристична емблема заслуговувала уваги, бо красномовно ілюструвала велич Верховини. І все-таки пальму першості одностайно віддали автору знака з Ужгорода, 26-річному Ярославу Мячину, який працює директором студії графічного дизайну «Бограч». Між іншим, за переможця, якого очікує грошова винагорода, переважно голосувала і громадськість на інтернет-сайті. В. о. голови РДА Василь Юрик підкреслює важливе значення логотипу, що в майбутньому сприятиме розвитку туризму в районі, популяризуючи його всебічні принади.2017-10-05
переглядів: 576
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-11-05 Міжгірщина
має озеро Синевир і злодія директора НПП Дербака

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.