Сегодня (23 февраля 2018 года) 1419-й день войны на Донбассе. Великая Отечественная война длилась 1418 дней....

Прокуратура вимагає від Міжгірської селищної ради стати відкритою


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Прокуратура вимагає від Міжгірської селищної ради стати відкритою

Прокуратура вимагає відкритості від Міжгірської селищної ради, яка не оприлюднила на своєму веб-сайті жодного проекту рішень

Хустською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо забезпечення дотримання органами місцевого самоврядування вимог антикорупційного та інформаційного законодавства у частині відкритості й доступності публічної інформації.

Прокуратурою як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції у ході проведення аналізу офіційного веб-сайту Міжгірської селищної ради, виявлено недотримання посадовими особами вказаного органу місцевого самоврядування вимог Законів України «Про запобігання корупції», «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації» в частині належного та своєчасного оприлюднення, відкритості й доступності інформації, а також забезпечення права кожного на доступ до такої інформації.

Зокрема, встановлено, що Міжгірська селищна рада, всупереч положенням вищенаведеного законодавства, не оприлюднила на своєму веб-сайті жодного проекту рішень ради, що позбавило громадськість можливості переглянути та ознайомитися зі змістом цих документів, тобто доступ до них став фактично обмеженим.

У зв’язку з цим, прокуратурою внесено подання вказаному органу місцевого самоврядування з метою усунення виявлених порушень, проведення відповідного службового розслідування та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.2017-09-27
переглядів: 937
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2017-10-11 Суддя
Прокурора звільнила ...Висловила йому недовіру...

2017-10-10 до Щура
О так,звичайно...

2017-10-10 Прокурор
Ок...

2017-10-07 До прокурорів
Хіба це одна селишна рада неоприлюднила свої рішння,а інші всі оприлюднили чи всі інші не є органом місцевого самоврядування?

2017-09-29 жителі села Верхній Бистрий
Коли вже прокуратура займеся рубками лісу в селі Верхній Бистрий ур.Повчова І ІНШИХ урочищах які які відносяться до Верхньобистрянсякого лісництва майстри лісу продали ліс на приватні нелегальні пилорами в селі. верхній бистрий лісники купують квартири 35 тисяч зелених іномарки, джіпи, ниви, легкові представницького класу, ремонти у будинках, купівля земельних ділянок. просимо перевірити лісництво села верхній бистрий, ревізію, і міряти кожний пень хай скажуть де ліс.

2017-09-28 ПРОКУРАТУРА
Повідомляйте про корупцію в районі за телефоном(044)200-06-91.Телефонні дзвінки безкоштовні по всій території України.Приймаються також анонімні повідомлення.

2017-09-27 піп вася мандзюк
провірте декларації в голови і секретарки селищної ради

2017-09-27 гризуни-хомяки
проводку погризуть.

2017-09-27 Прокурор
Будем встановлювати відеокамери в норах

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.